Quote Originally Posted by Tomo_st View Post
Oprema je ok, i cijena je odlična, ali da iden stavit sve šta san uzea za svoga izisa bi me +8-9tk€ a vfl je. Plus mu je šta je pituran, ako je dobro odrađeno.
Sama špera srednje kućište je 700€, a ovom od bitne opreme fali samo crna unutrašnjost/krov. Felge su isto dosta rijetke, grane od Ma znaš i sam. Ima stvarno lijepih stvari na njemu.