Svaki auto izlazi iz tvornice sa COCom, po CO2 ti racunaju koliki godisnji porez moras platit i u koje je Euro norme.. uostalom taj identicni motor se prodavao i u EU pa nije neki problem.
Bez brige, poznavajuci mene, ako budem isao u realizaciju smarat cu detaljima kao i sa svakim autom do sada
Sent from my SM-G973F using Tapatalk