ne ulazeci u strucnost mehanicaka, borko ima ok kanal i pogledam nedjeljom ujtro ako je nekakav zanimljiv auto.
ove dvije rage se sjecam, bilo je tu i limenih oluka ako se ne varam, zavarivanja kao da je stevie wonder zavarivao i svasta nesto.
pozadina "sukoba" je nepoznata dok se i druga strana ne javi.




Reply With Quote
