To ti je tak. Kad sam slagao svoj 2.8 imao sam dva "sigurna" kupca. One price, kad budes prodavao javi mi obavezno, uzimam ga. Sad naravno obojica imaju druge planove
Poznata priča
Poslano sa mog SM-S916B koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!