Jedini salt e39 koji san vozio bio je 520i
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Jedini salt e39 koji san vozio bio je 520i
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!