Pronaći E36 danas u voznom stanju i da je spraman za registraciju je nemoguće u HR + da ga je vlasnik voljan prodati.
Cijenu neću komentirat, meni nije zanimljiv.
Da, to je to..mislin da ovako uredan je između 8-10..ako je uredan
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!