Quote Originally Posted by Calamari View Post
Zato to na E65 nema klasične elektronike. Sve je, al doslovno SVE na računalnim sabirnicama. To je prvi takav auto koji je BMW napravio i brzo su uvidjeli greku jer je za najbanalniju stvar, kao recimo promijenit prekidač podizača trebalo odradit ogromnu proceduru s obzirom da je prekidač komponenta na mrei a ne "glupi pasivni elektronički sklop".

Na E60 su odmah ispravili pogreku i većina "glupih" perifernih sustava su opet vraćeni na klasičnu elektroniku.
Da, tako nesto je bilo, izgleda veselje od auta za dijagnostiku i popravak elektronike/nabijanje satnice.