Kuruza u pravu si, generalno za BMW tih generacija. Osim kod E65

Calamari je objasnio glavni problem. Činjenica je da je naporno takav auto držati ispravan. Nije stvar love nego vremena. A onda gubi smisao...
E32 i E38 su već starci prikladni isključivo za GQ funkciju
E65 na elektroniku
F01 ima bolesne motore
Ostane samo G11 za uživanje u perjanici ponude. I uopće ne bi bilo loše ubosti kakav kratki 730d. Sa kukom