Quote Originally Posted by Fix View Post
A sigurno, nakon toliko godina te brtve i gume su za smece. Jel jos dobavljivo to? Kederi oko sajbi i ona oko okvira vrata?
Ja san prije 5 godina stavio sve nove izvana..za ove druge nisan provjerava..Ali doć će mi na red

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk