Po slikama, auto je lijep. Više puta sam do znanja davao Ivanu da će mu vrijednost najbolje čuvati 3.0, a uvjetno i 2.5. 2.2 je u tom malo lošiji dugoročno, a koliko znam, namjera je da se auto dugo zadrži. Nije tu toliko do konja, koliko do valute. Mimo toga, Ivan nije žustar vozač i ne ganja brzinu, tako da će mu s te strane 170 KS biti ok.

Bottom line, nek bude stanje izvrsno, to je najvažnije.