Quote Originally Posted by IgorK View Post
Fala kurcu. 🥰
🤣
Quote Originally Posted by Fix View Post
Eto, dobio si djabe regu od Igora. Sretno i stavljaj slike da vidimo o cem se radi.
Ma necemo sad od covjeka to traziti 😃
Quote Originally Posted by BladeRunner View Post
Čestitam.

Javi kad ćeš prema Dalmaciji da ti pokažem koliko ti je spor 2.2 .
Hvala. 😁
Quote Originally Posted by Luka_ri View Post
Mislim da ga nije ni briga. Mora da je ostatak dogovora toliko dobar da je motor postao nebitan dok god je 6 cilindara...

Sretno i uživaj!
Tako je, hvala 😊
Quote Originally Posted by luka92 View Post
Hjaaaaao samo jos da je 25 ili 30

Cestitke u svakom slucaju!

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Bila je dobra cijena, a jaci s tom km i stanjem su puno skuplji. Hvala