Quote Originally Posted by Ivan316i View Post
Vidio ga. Prosle nedjelje sam isao pogledati zeleni 320CiA Cabrio u Goricu. Jednostavno preslab motor za tu sasiju. Ovaj 323 je lijep, no sad sam se uvjerio da mora minimalno biti M54B25 uparen s rucnim mjenjacem. Automatik prolazi samo u 3.0i.
Ovoga me strah..
Kad prodje pocetna odusevljenost, mislim da ce ti faliti snage. Moje misljenje.

Gustaj u svakom slucaju

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk