Palada... da, kod nas ljudi traže visoke plaće ali im je produktivnost skoro pa nula. Zato je sve puno preskupo. Vidjeti ćemo kako će se sve to odraziti na tržište u ovih par gladnih godina koje nas čekaju. Biti će žestokog reseta.