rijetki su oni koji to razumiju. ja sam bio privatnik, pa radio kod privatnika, pa radio u državnoj firmi i sad opet radim privatno. tak da shvaćam jednu i drugu problematiku.
svugdje radnici love krivine, i efektivno radi 10% radnika 6 ili 7 sati. ostali su priče,kavice,mobiteli, pa rade fuš na poslu i ostale kombinacije. lako je gazdi itd.
i to je dio matematike zašto je sve skupo. jer nemože više isti posao odraditi jedan, nego moraju dva radnika. ako negdje dođeš mora sve biti fensi, mora biti marketing. više pasivnih troškova nego što stvarno treba.