Quote Originally Posted by solar View Post
Aha, sa 1700 smo dosli na 1000 a ovo ostalo kako se kome sprdne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako mislis kako se sprdne? Pa nije onih 200 oces neces. Da mu ih vlasnik ne isplati ponio bi se isto kao i da mu ne isplati onih 1000. Dao otkaz i otisao dalje.
A bome i onih 500 zna biti i 800. Ali kaze da ispod 500 ne bude.

Blade, kacigu muci to sta banke razlicito gledaju na prijevoz/stimulaciju pa ti to nekada ne ulazi u kreditnu sposobnost.
Ne znam... Mislim da place vise nisu problem u HR. Problem je organizacija i efikasnost.