Quote Originally Posted by danko0013 View Post
Ja stalno slusam o nekim ludim placama po HR u smislu da sam glup da bi mogao koliko sad imam u DE imati i u HR. I onda isti ti padaju u nesvjest na pricu da nesto kosta 500 kao jbt koji novci.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

u Hrvatskoj ima jako puno bolesno bogatih ljudi koji gramziljivo poliraju mačora na milijune koje imaju i hodaju ko cote, i glume sirotinju i kukaju.

Ali da razumijem, ima i poveči broj onih koji su u fulu na karticama odgodama i sranjima...


Osobno sam u onoj zlatnoj sredini, samo balans donosi istinsku sreću.