Svaki Abarth je na Koni Eibach kombinaciji ovjesa, većina ih ima tvornički auspuhe sa klapnom, motor je 1.4tjet iliti fiatov fire na koji je stavljen turbo, za starije Fiat uno turbo i.e .
Sva tehnologija oko motora i motor je 30g star. Ako ga se pravilno odrzava ne moe ga potrgati, znam primjerke sa 300+tkm.
Svaki dam se drndam u jednom, zbog kratkih relacija mu mijenjam ulje na 6-7000km. I odmah u startu uzmi da ima sve, competizione 180 ili esseesse 180 da ne gledas sta se moze na njima i gdje sta koliko kota. Mehanika je 99% ista od 2008 do 2023 koja im je zadnja godina proizvodnje.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk





Reply With Quote
