Quote Originally Posted by bglIS18 View Post
Da,autic od 150ks koji se odlicno vozi i zaobidje pola dizelana danasnjih je za drndanje do ducana a 1.8 dizeli su rejs nastrojeni auti
(bez obzira koliko se ne kuzite u fiate,za abarth je cuja svatko ko iti malo voli aute)
Ma čuo sam za Abarth i vjerujem da se dobro vozi, nego ne znam koliko su to pouzdani motori, nisam po tom pitanju proučavao Fiat.

Ima ih nekoliko u mojoj iroj okolici i kolko sam uspio vidjeti u prolazu, auto lijepo lei na cesti i lijepo se čuje.
Tko kae da su 1.8 dizeli za rejs?

Quote Originally Posted by Darjan View Post
Aukcija, vrijednost mu je oko 14-15 t .
Ma znam, ići će cijena jo gore, traje bidding jo 7 dana.
Kad bi bilo moguće takvog piknuti za ispod 10k ne bi bilo loe.