Svašta ima. Prošli tj htio uzeti toyotu avensis 2018 u neostaru. Reklamiraju se da je sve top pošteno. Kad sam provijerio u toyota servisu laž. Bila je samo 2021 jednom u servisu na 61tkm . Uvoz Poljska. Nakraju kupio audi a3 sedan od vlasnika u Trogiru i sve 5. Uglavnom neostar zubak je teška muljaža.
Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk
Poljaci su lopovi a Neostar prevara, ugl di bi bila zarada da svak kupi i proda posteno.
A car brilliant on a track often is much less so on the road, but M3 exceles at both