Quote Originally Posted by Sasa_730i View Post
Ako ja mogu F90 drzat van garaze onda mos ti i G20!

Malo je nezgodno kad zaledi doduse

Matt frozen boja...malo za pošpricati stakla s sprejem za odleđivanje i samo gas