Thread: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

  1. #2281
    Luka's Avatar
    Status
    BMW paćenik
    Registriran
    Sep 2009
    Postova
    3,742
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Mannheim
    Vozilo
    BMW E39 525d M, BMW E36 316i M, VW Touran 1.9tdi
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Kad je izaao, čudio sam se jer nije imao nikakve veze sa E39, nije imao njegovu mirnoću i eleganciju. Ali moram reci da mi je vec nakon nekog vremena bio top, sto se ne moe reći za neke nove modele.

  2. #2282
    Luka_ri's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Sep 2012
    Postova
    15,497
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Rijeka
    Vozilo
    Karavan sa kukom
    Rep Power
    33

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Pa nema šanse da će mi se nova dvojka ili četvorka ikada sviđati...
    Quote Originally Posted by Perinho View Post
    calamari (lignja) nije zivotinja.

  3. #2283
    Firechicken's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    11,800
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    39
    Lokacija
    Augsburg
    Vozilo
    X5 G05, M4 F82 Comp, GTI 7
    Rep Power
    42

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    I sa 5erom ista prica.. F10 i G30 se nitko nije cudio ni zgrazao, predivni su od prvog dana.

    Jebes dizajn koji mora bit cudan i avatgardan da bi se pricalo o njemu.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  4. #2284
    NumberTwo's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Feb 2013
    Postova
    7,983
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Ljubljana
    Vozilo
    Mercedes CLS 350 CGI, Hyundai Ioniq 6
    Rep Power
    24

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    E60 je i dalje prolazan samo u m paketu...a i realno je da je čudnovato podnio godine. Mislim da je ostatak auto dizajna doao blie e60, pa sad automatski ne izgleda tako loe.

    F10 sa druge strane je bio fenomenalan ko nov, ali u usporedbi sa g30 je bas za dva koplja loiji. E60 je dovoljno drukčiji da zaobilazi usporedbu.

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

  5. #2285

    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    2,748
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Sl Brod
    Vozilo
    e39 528iA; 540iA
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Eksterijer na e60 je meni ok, ja imam problem sa interijerom.
    Ubio sam Volvo pa sad vozim stari BMW

  6. #2286

    Status
    Banned
    Registriran
    Sep 2010
    Postova
    4,756
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    Bmw
    Rep Power
    0

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Toni View Post
    Najočitiji primjer dobivanja due je e60.

    Jedan od najpopljuvanijih novih bmw dizajna kad je izasao sad se pretvorio u zadnji pravi Bmw.

    Iskreno moram priznati da sam i ja jedan od tih koji pljuva po njemu a sad mi je dobar, iako ga nikad ne bi kupio.
    Nekim stvarima treba da legnu a i neki su dizajni ispred svog vremena, e60 je očiti primjer toga.
    Meni jo uvijek nije sjeo jedino kaj je v10 zvijer to je isto u krugu ljubitelja bmwa pa čak i forumski opće prihvaćen mnijenje, mislim da valjda od prvog dana nije bilo nitko kome vriteći v10 nije ledio krv u zilama ali da je neki ljepotan nije, i kad spominje e34 e 34 je lijep auto a ja koji sam ga takoreći do jučer imao a kupio sam ga 2006 kaem smeće kamatarsko.
    I iako mi je E28 najdrai isto tako dizajnerski nisam sretan sa xxl lampama otraga koje mi nisu najljepeg dizajna.

  7. #2287
    Prepiksator's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Mar 2012
    Postova
    3,336
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    ZG
    Vozilo
    E39 525dT '03 E38 740i '99 E46 320d' 04
    Rep Power
    19

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Na njuskalu sa filterom od 2007 do 2010 serija 5 turing ne izbacije niti jedan model preko dve litre. Filter cijene je off. Znaci vruca roba

    Jel ima netko nesto za preporuku da je top
    A car brilliant on a track often is much less so on the road, but M3 exceles at both

  8. #2288
    BladeRunner's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jun 2012
    Postova
    4,125
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    36
    Lokacija
    Split
    Vozilo
    E36 Coupe 323i, Passat B5.5V, E91 318dA N47T
    Rep Power
    19

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Prepiksator View Post
    Na njuskalu sa filterom od 2007 do 2010 serija 5 turing ne izbacije niti jedan model preko dve litre. Filter cijene je off. Znaci vruca roba

    Jel ima netko nesto za preporuku da je top
    Pogledaj vani, kasnije godine bi mogle imati dovoljno malo CO2 da je uvoz isplativ. Munchen je totalno odjebao dizele, možda se nađe nešto tamo.

  9. #2289
    Luka's Avatar
    Status
    BMW paćenik
    Registriran
    Sep 2009
    Postova
    3,742
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Mannheim
    Vozilo
    BMW E39 525d M, BMW E36 316i M, VW Touran 1.9tdi
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Prepiksator View Post
    Na njuskalu sa filterom od 2007 do 2010 serija 5 turing ne izbacije niti jedan model preko dve litre. Filter cijene je off. Znaci vruca roba

    Jel ima netko nesto za preporuku da je top
    Ako ne mora biti karavan, ima moj brat jednog lijepog E60 6zyl automatika

  10. #2290
    Prepiksator's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Mar 2012
    Postova
    3,336
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    ZG
    Vozilo
    E39 525dT '03 E38 740i '99 E46 320d' 04
    Rep Power
    19

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Luka View Post
    Ako ne mora biti karavan, ima moj brat jednog lijepog E60 6zyl automatika
    Mora...
    A car brilliant on a track often is much less so on the road, but M3 exceles at both

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •