Thread: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

  1. #2001
    Perinho's Avatar
    Status
    BMW driver
    Registriran
    Apr 2014
    Postova
    9,121
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    60
    Lokacija
    Pula/Frankfurt
    Vozilo
    Corolla 2.0 HEV GR Sport, Astra TwinTop 1.6 turbo
    Rep Power
    22

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by IvoDU View Post
    Iskreno zanima me za mene, imam e34 skoro 20 godina, pa bi još i e32, ali u zavidnom stanju. Ovdje vidim da nije original 3.0 motor, nešto je preslagivano, pa me zanima što je s njime. Onda unutrašnjost (sicevi prednji mi djeluju tapecirani). Kakav je auto od dole, auspuh original ili aftermarket. Ukratko zapeo mi je za oko, ali zanima me povijest auta, detaljnije stanje i modifikacije. Jer pričam o autu koji je ipak na granici oldtimer-a.
    Znam za jedan E32 AC Schnitzer S7 3.7, ako te zanima mogu pitat je li prodan.
    Originally Posted by Mouse-RI
    Mucis okolo ljude da ne vide razlike izmedju prastarih Bmw-a sa 100m, a ti ne vidis repliku sa 2 cm


    Quote Originally Posted by Luka_ri View Post
    Meni dosadno, vozim se tuda sa uključenom elektronikom i onako budalasto ga krenem provocirati. Kad je krenuo klizati bokom govno mi se stislo.

  2. #2002
    Prepiksator's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Mar 2012
    Postova
    3,336
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    ZG
    Vozilo
    E39 525dT '03 E38 740i '99 E46 320d' 04
    Rep Power
    19

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by IvoDU View Post
    Iskreno zanima me za mene, imam e34 skoro 20 godina, pa bi još i e32, ali u zavidnom stanju. Ovdje vidim da nije original 3.0 motor, nešto je preslagivano, pa me zanima što je s njime. Onda unutrašnjost (sicevi prednji mi djeluju tapecirani). Kakav je auto od dole, auspuh original ili aftermarket. Ukratko zapeo mi je za oko, ali zanima me povijest auta, detaljnije stanje i modifikacije. Jer pričam o autu koji je ipak na granici oldtimer-a.
    Cul sam se sa kompom, prodal ga je za 29 tkn ima 2 godine, ne vidim neka ulagaganja/stanje koja bi opravdala trenutnu cijenu

    Kaj Petar kae mislim da je e32 najbolje potraiti vani.
    A car brilliant on a track often is much less so on the road, but M3 exceles at both

  3. #2003
    IvoDU's Avatar
    Status
    BMW avijatičar
    Registriran
    Jul 2008
    Postova
    2,096
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    Dubrovnik
    Vozilo
    E34 535i '90, E46 318ti '04
    Rep Power
    20

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Hvala ekipa!
    .....mislim na kucni Hi-Fi jer Car Hi-Fi nema veze s tim i opcenito ne shvacam ozbiljno ljude koji se bave takvim budalastinama. by Interceptor

  4. #2004
    kacigae30's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Apr 2010
    Postova
    4,200
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Danska
    Vozilo
    F10,E90.... zx10r
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Ako nije pogresna cijena ovo je stvarno prilika

    https://www.facebook.com/marketplace...2290865951775/

  5. #2005
    Perinho's Avatar
    Status
    BMW driver
    Registriran
    Apr 2014
    Postova
    9,121
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    60
    Lokacija
    Pula/Frankfurt
    Vozilo
    Corolla 2.0 HEV GR Sport, Astra TwinTop 1.6 turbo
    Rep Power
    22

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Cijena u eurima, garant, nazovi pa pitaj.
    Originally Posted by Mouse-RI
    Mucis okolo ljude da ne vide razlike izmedju prastarih Bmw-a sa 100m, a ti ne vidis repliku sa 2 cm


    Quote Originally Posted by Luka_ri View Post
    Meni dosadno, vozim se tuda sa uključenom elektronikom i onako budalasto ga krenem provocirati. Kad je krenuo klizati bokom govno mi se stislo.

  6. #2006
    kacigae30's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Apr 2010
    Postova
    4,200
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Danska
    Vozilo
    F10,E90.... zx10r
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Nema ovdje eura

  7. #2007
    marac83's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Feb 2012
    Postova
    16,341
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    estanovac
    Vozilo
    E39 540 iA Aspen Silber,Bmw E36 323 ci
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Koliko je to u eurima

    Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
    kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!

  8. #2008
    Perinho's Avatar
    Status
    BMW driver
    Registriran
    Apr 2014
    Postova
    9,121
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    60
    Lokacija
    Pula/Frankfurt
    Vozilo
    Corolla 2.0 HEV GR Sport, Astra TwinTop 1.6 turbo
    Rep Power
    22

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    oko 6.500, ali ja mislim da ispred fali jedna cifra.
    Originally Posted by Mouse-RI
    Mucis okolo ljude da ne vide razlike izmedju prastarih Bmw-a sa 100m, a ti ne vidis repliku sa 2 cm


    Quote Originally Posted by Luka_ri View Post
    Meni dosadno, vozim se tuda sa uključenom elektronikom i onako budalasto ga krenem provocirati. Kad je krenuo klizati bokom govno mi se stislo.

  9. #2009
    kacigae30's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Apr 2010
    Postova
    4,200
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Danska
    Vozilo
    F10,E90.... zx10r
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Mozda je ipak 440 000kr hehehhe

  10. #2010
    marac83's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Feb 2012
    Postova
    16,341
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    estanovac
    Vozilo
    E39 540 iA Aspen Silber,Bmw E36 323 ci
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-ser...oglas-39018105

    Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
    kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •