Thread: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

  1. #1491
    matijasever's Avatar
    Status
    BMW znalac
    Registriran
    Jan 2015
    Postova
    140
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    33
    Lokacija
    Rijeka
    Vozilo
    Baguette
    Rep Power
    12

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by m57d30top View Post
    Kako su užasne te alpine hahah. Ko da ih je neki švapski seljo zamislio. Ono, zeru preglasno, točno ono kaj definira BMW, ignored.
    Kako kome. Ja bih prije odabrao Alpinu nego M odjel. Briga me je li motor nosi N ili S oznaku.

  2. #1492
    Luka's Avatar
    Status
    BMW paćenik
    Registriran
    Sep 2009
    Postova
    3,742
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Mannheim
    Vozilo
    BMW E39 525d M, BMW E36 316i M, VW Touran 1.9tdi
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Jebiga, ovaj F10 je opet prekrasan. I ova boja mu samo na čast slui.

  3. #1493
    Marcus's Avatar
    Status
    Hello Freak bitches!!
    Registriran
    Nov 2014
    Postova
    1,365
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    36
    Lokacija
    Agram
    Vozilo
    ;-)
    Rep Power
    13

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by matijasever View Post
    Kako kome. Ja bih prije odabrao Alpinu nego M odjel. Briga me je li motor nosi N ili S oznaku.
    Upravo to!!

  4. #1494
    Mouse-RI's Avatar
    Status
    BMW diy
    Registriran
    Aug 2007
    Postova
    14,654
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    43
    Lokacija
    Rijeka, Hrv
    Vozilo
    BMW E90 320d, BMW E81 120d, Gilera Runner VXR200
    Rep Power
    40

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Ova zelena je odlicna, ona prije je kriminal teski
    https://s26.postimg.cc/twzw3c3qx/3_A6_DF069-269_A-4_E8_B-93_B5-_A3741_E31070_A.jpg

  5. #1495
    Luka's Avatar
    Status
    BMW paćenik
    Registriran
    Sep 2009
    Postova
    3,742
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Mannheim
    Vozilo
    BMW E39 525d M, BMW E36 316i M, VW Touran 1.9tdi
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Ako netko trai, čini mi se dobra cijena. Ja bih ih najradije kupio,strpao u podrum, izvadio za 10 godina i prodavao



    Poslano sa mog M2101K6G koristeći Tapatalk
    When in doubt, go lower.

  6. #1496
    Firechicken's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    11,800
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    39
    Lokacija
    Augsburg
    Vozilo
    X5 G05, M4 F82 Comp, GTI 7
    Rep Power
    42

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Luka View Post
    Ako netko trai, čini mi se dobra cijena. Ja bih ih najradije kupio,strpao u podrum, izvadio za 10 godina i prodavao



    Poslano sa mog M2101K6G koristeći Tapatalk
    Javio se, vec rezervirano..

    Taj jebeni Zimt je razlog zasto bi si opet E46 kupio 🥲

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  7. #1497
    Luka's Avatar
    Status
    BMW paćenik
    Registriran
    Sep 2009
    Postova
    3,742
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Mannheim
    Vozilo
    BMW E39 525d M, BMW E36 316i M, VW Touran 1.9tdi
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Firechicken View Post
    Javio se, vec rezervirano..

    Taj jebeni Zimt je razlog zasto bi si opet E46 kupio 🥲

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Klasika

    Da, E46 i E39 sa zimtom djeluje kao drugi auto

    Poslano sa mog M2101K6G koristeći Tapatalk
    When in doubt, go lower.

  8. #1498
    Z4 M's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    8,262
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Varadin
    Vozilo
    2005 M3 | 2023 540i
    Rep Power
    31

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Gledam ih i ja ponekad, ima za oko 2000 € set na Ebay kleinanzeige s oplatama vrata, ali se sjebala boja na jednom dijelu zadnje klupe. Ostatak je u solidnom stanju.

  9. #1499
    Ivan316i's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    4,076
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Miklavec
    Vozilo
    E46 320Ci Cabrio
    Rep Power
    25

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Jucer se nasao u ZG sa kupcem mog E39. Sve smo dogovorili, auto mu prodajem tokom tjedan dana.
    Posto je zelja E46 Cabrio, usput mi je bio jedan za pogledati.
    Mada sam vec u startu prekrizio facelift modele jer mi je prednji kraj preruzan zbog svijetla i branika, odlucio sam ga ipak pogledati i dati mu sansu. Uvjetovao sam i automatski mjenjac, al posto ih stvarno nema, pomirio bih se i sa rucnim mjenjacem.
    https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-ser...oglas-36452195
    Auto je ocuvan, tu nema spora. Prvi vlasnik, samo 170k km i pozadina odrzavanja kod Baumgartnera, cine razliku u odnosu na unistene, ali sicevi od obicne tkanine su saka u oko 😔
    Jos bih presao preko toga da je facelift, ali kad siromasnoj unutrasnjosti nadodamo rucnu klimu i slabu opremu (nema xenon, tempomat, harman kardon, komande na volanu), dovoljno mi je razloga da ga prekrizim. 😌

  10. #1500
    Fix's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Dec 2012
    Postova
    4,382
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    E39
    Rep Power
    20

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Cudno je vidit cabria s ovako malo opreme. Inace bi rekao da gledas stanje, a ne toliko opremljenost, ali ovo s rucnom klimom je tragedija.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •