A tog svega se i bojim i slutim. Nešto bi lakše, ko i ovaj da ne troši a da vuče isto il više možda. Coupe il treća/peta vrata radije bez obzira kaj u e60 mogu selo migrirat. A nemrem imat više od jednog, već su dva auta bez garaže problem.
Znam da je klasa ispod i da eventualno kakav napucan kod nas nećeš ni vidjet. A ako i nađem nešto to će bit ista priča ko i s ovim; trpanje para samo da sam siguran da neće neš otpast na 200+. I tog motora se isto bojim, yes.
U svakom slučaju, očito im je dost pala cijena.



.
Reply With Quote
