Thread: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

  1. #1401
    m57d30top's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Jul 2018
    Postova
    959
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    zg
    Vozilo
    E60M57ND30O1'04
    Rep Power
    8

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Luka_ri View Post
    Mapirani idu ka nevrime... strašno potentan autić. I vozi se ka karting.
    Tvrdo, neudobno, šuškavo...
    Zabavne igračke dok su ispravne i na hrpi. Nažalost ja ne znam da li je moguće više naći uredan primjerak. I tome x23d se navodno raspadala visokotlačna pa bi platile i dizne i sve u kompletu a to je onda skup sport.
    Neusporedivo sa E60. Ne znam kako to uopće uspoređivati...
    A tog svega se i bojim i slutim. Nešto bi lakše, ko i ovaj da ne troši a da vuče isto il više možda. Coupe il treća/peta vrata radije bez obzira kaj u e60 mogu selo migrirat. A nemrem imat više od jednog, već su dva auta bez garaže problem.
    Znam da je klasa ispod i da eventualno kakav napucan kod nas nećeš ni vidjet. A ako i nađem nešto to će bit ista priča ko i s ovim; trpanje para samo da sam siguran da neće neš otpast na 200+. I tog motora se isto bojim, yes .

    U svakom slučaju, očito im je dost pala cijena.

  2. #1402
    mobil-r6's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Jan 2012
    Postova
    767
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Vozilo
    Mercedes w205, e36 cabrio, e36 coupe
    Rep Power
    15

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Raspadanje rail pumpe nista cesce nego 1.8/2.0d, naravno kad se to dogodi odu i dizne, cca 700 je pumpa i reparacija dizni! Na tom motoru nista specijalno ne odlazi u odnosu na ostale cetricilindrase n47, lanac se mijenja kao i na svim n47.

    Da ide super, to je istina, sa remap fakat lijepo ubrzava!

    Traziti uredan i mislim da nema straha od nepoznatih boljki tog motora.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #1403

    Status
    Banned
    Registriran
    Sep 2010
    Postova
    4,756
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    Bmw
    Rep Power
    0

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by mobil-r6 View Post
    Raspadanje rail pumpe nista cesce nego 1.8/2.0d, naravno kad se to dogodi odu i dizne, cca 700€ je pumpa i reparacija dizni! Na tom motoru nista specijalno ne odlazi u odnosu na ostale cetricilindrase n47, lanac se mijenja kao i na svim n47.

    Da ide super, to je istina, sa remap fakat lijepo ubrzava!

    Traziti uredan i mislim da nema straha od nepoznatih boljki tog motora.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    gdje ima reparacija dizni i pumpe za 700 eura, Gradečki bosch servis mi je rebno zadnji put za prastaru Astru iz 2002 1000 eura sa vrata i ispod 1000 kod njih nema uopće razgovora, a Purić je još malo skuplji ?

  4. #1404
    Luka_ri's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Sep 2012
    Postova
    15,497
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Rijeka
    Vozilo
    Karavan sa kukom
    Rep Power
    33

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Bas i ja gledam...
    700 eura pumpa i dizne... ma di? Srbija?

  5. #1405
    mobil-r6's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Jan 2012
    Postova
    767
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Vozilo
    Mercedes w205, e36 cabrio, e36 coupe
    Rep Power
    15

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Ja to radio prosle godine na jednom e91, 800 kn po dizni za reparaciju, 300 rabljena ispravna pumpa, radilo se o 318d iz 2009i vidi vraga to je 700


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1406
    Luka_ri's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Sep 2012
    Postova
    15,497
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Rijeka
    Vozilo
    Karavan sa kukom
    Rep Power
    33

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by m57d30top View Post
    A tog svega se i bojim i slutim. Nešto bi lakše, ko i ovaj da ne troši a da vuče isto il više možda. Coupe il treća/peta vrata radije bez obzira kaj u e60 mogu selo migrirat. A nemrem imat više od jednog, već su dva auta bez garaže problem.
    Znam da je klasa ispod i da eventualno kakav napucan kod nas nećeš ni vidjet. A ako i nađem nešto to će bit ista priča ko i s ovim; trpanje para samo da sam siguran da neće neš otpast na 200+. I tog motora se isto bojim, yes .

    U svakom slučaju, očito im je dost pala cijena.
    A koliko bi trebao vrijediti mali autic star 15 godina sa 300tkm? Ja vjerujem da u svaki ulupas 2000 eura za dobro jutro.

  7. #1407
    Luka_ri's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Sep 2012
    Postova
    15,497
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Rijeka
    Vozilo
    Karavan sa kukom
    Rep Power
    33

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by mobil-r6 View Post
    Ja to radio prosle godine na jednom e91, 800 kn po dizni za reparaciju, 300 rabljena ispravna pumpa, radilo se o 318d iz 2009i vidi vraga to je 700


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa opet nisi otkrio lokaciju.
    U RI i okolici nema sanse ispod 1000 kuna po dizni. A te polovne pumpe su macak u vreci. Sta da i ta zvekne za 1000 kilometara? Opet ispocetka...

  8. #1408
    mobil-r6's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Jan 2012
    Postova
    767
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Vozilo
    Mercedes w205, e36 cabrio, e36 coupe
    Rep Power
    15

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Lokacija je okolica ZG-a, ako ce netko trebati, podijelim adresuza pumpu je istina da je macak u vreci, ali kod kupnje se otvori i vidi kakvo je stanje klipa, ali da je rizik, stoji!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #1409
    Mouse-RI's Avatar
    Status
    BMW diy
    Registriran
    Aug 2007
    Postova
    14,654
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    43
    Lokacija
    Rijeka, Hrv
    Vozilo
    BMW E90 320d, BMW E81 120d, Gilera Runner VXR200
    Rep Power
    40

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by mobil-r6 View Post
    Ja to radio prosle godine na jednom e91, 800 kn po dizni za reparaciju, 300€ rabljena ispravna pumpa, radilo se o 318d iz 2009…i vidi vraga to je 700€


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Piezzo ili solenoid dizne su 800?
    https://s26.postimg.cc/twzw3c3qx/3_A6_DF069-269_A-4_E8_B-93_B5-_A3741_E31070_A.jpg

  10. #1410
    irmascher's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jul 2011
    Postova
    13,852
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    BiH
    Vozilo
    N54B30
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Jel uopce moguce adekvatno reparirat piezzo dizne?

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •