Uvoz tog auta u Sloveniju je 5500 eur, sa prijevozom i svim papirima je za 33700 na cesti.
Uvoz tog auta u Sloveniju je 5500 eur, sa prijevozom i svim papirima je za 33700 na cesti.
Jeste racunali da je auto jos na US papire??
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Blazena Engleskaiz Commonwealtha sve mukte a ostalo nesto simbolicno
izgleda mi da se Laf opet drogira![]()
Ja sam malo pobrkao, mislio sam da se misli na EU.
Za uvoz iz ne-EU drzava se ne placaju carina i pdv, PPMV se placa, svejedno bio povratnik ili ne.
Na uvoz osobnih automobila iz trećih zemalja povratnika i useljenika primjenjuju se oslobođenja od carine i PDV-a u skladu s gore navedenim propisima.
Međutim, osobni automobili su predmet oporezivanja posebnim porezom u skladu s odredbama Zakona o posebnom porezu na motorna vozila (NN, br. 15/13, 108/13, 115/16 i 127/17).
https://carina.gov.hr/pristup-informacijama/propisi-i-sporazumi/carinsko-zakonodavstvo/fizicke-osobe-2715/povratnici-i-useljenici/2739
Kako bi elegantno uzeo ovog S85 i razliku sprzio na gorivo, gume..
Poslano sa mog SM-N980F koristeći Tapatalk