Thread: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

  1. #1381
    NumberTwo's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Feb 2013
    Postova
    7,983
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Ljubljana
    Vozilo
    Mercedes CLS 350 CGI, Hyundai Ioniq 6
    Rep Power
    24

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Uvoz tog auta u Sloveniju je 5500 eur, sa prijevozom i svim papirima je za 33700 na cesti.

  2. #1382
    Firechicken's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    11,801
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    39
    Lokacija
    Augsburg
    Vozilo
    X5 G05, M4 F82 Comp, GTI 7
    Rep Power
    42

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Jeste racunali da je auto jos na US papire??

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  3. #1383
    Sasa_730i's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    2,335
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    40
    Lokacija
    Daleko
    Vozilo
    BMW 850Ci, BMW M5, Volvo XC60
    Rep Power
    22

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Blazena Engleska iz Commonwealtha sve mukte a ostalo nesto simbolicno

  4. #1384
    Jare's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Mar 2010
    Postova
    594
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    split
    Vozilo
    E30 cabrio,E36 325i ,F30 šiber edišn
    Rep Power
    17

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    izgleda mi da se Laf opet drogira

  5. #1385
    Perinho's Avatar
    Status
    BMW driver
    Registriran
    Apr 2014
    Postova
    9,122
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    60
    Lokacija
    Pula/Frankfurt
    Vozilo
    Corolla 2.0 HEV GR Sport, Astra TwinTop 1.6 turbo
    Rep Power
    22

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by danko0013 View Post
    Nađe nekog tko je vani i da se bude vraćao u HR i po povlatenoj tarifi ga unese, slao mora biti bar 6mj vani na njemu
    Nema nikakvog popusta, svi placaju istu tarifu.
    Originally Posted by Mouse-RI
    Mucis okolo ljude da ne vide razlike izmedju prastarih Bmw-a sa 100m, a ti ne vidis repliku sa 2 cm


    Quote Originally Posted by Luka_ri View Post
    Meni dosadno, vozim se tuda sa uključenom elektronikom i onako budalasto ga krenem provocirati. Kad je krenuo klizati bokom govno mi se stislo.

  6. #1386
    Sasa_730i's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    2,335
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    40
    Lokacija
    Daleko
    Vozilo
    BMW 850Ci, BMW M5, Volvo XC60
    Rep Power
    22

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Perinho View Post
    Nema nikakvog popusta, svi placaju istu tarifu.
    Ne placa se nista od tih nameta kad se vracas u HR

  7. #1387
    Perinho's Avatar
    Status
    BMW driver
    Registriran
    Apr 2014
    Postova
    9,122
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    60
    Lokacija
    Pula/Frankfurt
    Vozilo
    Corolla 2.0 HEV GR Sport, Astra TwinTop 1.6 turbo
    Rep Power
    22

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Ja sam malo pobrkao, mislio sam da se misli na EU.

    Za uvoz iz ne-EU drzava se ne placaju carina i pdv, PPMV se placa, svejedno bio povratnik ili ne.

    Na uvoz osobnih automobila iz trećih zemalja povratnika i useljenika primjenjuju se oslobođenja od carine i PDV-a u skladu s gore navedenim propisima.

    Međutim, osobni automobili su predmet oporezivanja posebnim porezom u skladu s odredbama Zakona o posebnom porezu na motorna vozila (NN, br. 15/13, 108/13, 115/16 i 127/17).

    https://carina.gov.hr/pristup-informacijama/propisi-i-sporazumi/carinsko-zakonodavstvo/fizicke-osobe-2715/povratnici-i-useljenici/2739
    Originally Posted by Mouse-RI
    Mucis okolo ljude da ne vide razlike izmedju prastarih Bmw-a sa 100m, a ti ne vidis repliku sa 2 cm


    Quote Originally Posted by Luka_ri View Post
    Meni dosadno, vozim se tuda sa uključenom elektronikom i onako budalasto ga krenem provocirati. Kad je krenuo klizati bokom govno mi se stislo.

  8. #1388
    solar's Avatar
    Status
    BMW odmetnik
    Registriran
    May 2017
    Postova
    6,832
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    38
    Lokacija
    London
    Vozilo
    AMG
    Rep Power
    17

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Sasa_730i View Post
    Ne placa se nista od tih nameta kad se vracas u HR
    Osim ppmv-a.
    A u tom grmu lezi zec


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kad se olja rakije narolja, onda olja radi to ga volja

  9. #1389

    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Sep 2017
    Postova
    7,680
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    33
    Lokacija
    Ljubuki
    Vozilo
    BMW
    Rep Power
    17

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Kako bi elegantno uzeo ovog S85 i razliku sprzio na gorivo, gume..

    Poslano sa mog SM-N980F koristeći Tapatalk

  10. #1390
    Sasa_730i's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    2,335
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    40
    Lokacija
    Daleko
    Vozilo
    BMW 850Ci, BMW M5, Volvo XC60
    Rep Power
    22

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by solar View Post
    Osim ppmv-a.
    A u tom grmu lezi zec


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Znaci da se sad vratin u HR bi mora platit cca 30ke u drzavni proracun za F90?

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •