Mislim da nije problem ni retrofit napravit komandi klime, automatska je i ova svakako tako da ima mehaniku vec, a display se zamjeni androidom i sve u tome bilo.
Mada tesko da ce ovakav auto naci adekvatnog kupca
Mislim da nije problem ni retrofit napravit komandi klime, automatska je i ova svakako tako da ima mehaniku vec, a display se zamjeni androidom i sve u tome bilo.
Mada tesko da ce ovakav auto naci adekvatnog kupca
kolko se sican ova e60 je isla iz ST za 7.000,
Lako za jednozonsku i mali ekran, no nema PDC. Svašta, baš pištolj ako se zanemari M paket.
Kad se već razmatra e60 manualac benzinac onda 550i mi bi bio neki izbor. Ovaj ima 4.0 motor, e39 je imao 4.4 V8. Dam se kladiti da je e39 540i6 življi od ovog i bolji. Ovako pištolj opreme jedino m paket, bez pdc i svih ostalih điđa za 13k sretno u prodaji.
Recimo , prijatelj mi je proda e60 530d za 10000.
Je da je bio top,ali ima i 280000km..sad valjda i ovo neto vridi
Poslano sa mog Redmi 8 koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!
Svaki auto ima svoju budalu...