Page 97 of 557 FirstFirst ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147197 ... LastLast
Results 961 to 970 of 5566

Thread: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

  1. #961
    irmascher's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jul 2011
    Postova
    13,848
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    BiH
    Vozilo
    N54B30
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Mislim da nije problem ni retrofit napravit komandi klime, automatska je i ova svakako tako da ima mehaniku vec, a display se zamjeni androidom i sve u tome bilo.

    Mada tesko da ce ovakav auto naci adekvatnog kupca

  2. #962
    Jare's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Mar 2010
    Postova
    594
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    split
    Vozilo
    E30 cabrio,E36 325i ,F30 šiber edišn
    Rep Power
    17

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    kolko se sican ova e60 je isla iz ST za 7.000,

  3. #963
    Certina's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    May 2010
    Postova
    7,534
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Gospić
    Vozilo
    Pezot zvani Zmaj
    Rep Power
    32

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Kuruza View Post
    Ako je pravih 80.000 km na V8 4.0 altungu nema se ta tu razmiljati.
    bas.

    drkaju se gluposti jel auto ima zmigavce i 16 zonsku klimu... who care

  4. #964

    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Jun 2012
    Postova
    713
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    vozilo
    Rep Power
    15

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Lako za jednozonsku i mali ekran, no nema PDC. Svašta, baš pištolj ako se zanemari M paket.

  5. #965
    exfreerider's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Dec 2010
    Postova
    1,224
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    Vw Polo Tsunami Edition
    Rep Power
    17

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Jare View Post
    kolko se sican ova e60 je isla iz ST za 7.000,
    I gorivo je nedavno bilo 8kn...

  6. #966
    Certina's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    May 2010
    Postova
    7,534
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Gospić
    Vozilo
    Pezot zvani Zmaj
    Rep Power
    32

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by exfreerider View Post
    I gorivo je nedavno bilo 8kn...
    prvim postom impliciras da auto ima vise km nego sto na oglasu pise, drugim da bi trebao poskupiti u skladu s godinama jel..

    forumi valjda sluze da ako znas napises auto je imao 2009 250tkm i propucan u ciganskoj svadbi itd.. ovako puno zujis malo meda dajes

  7. #967

    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Jun 2012
    Postova
    713
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    vozilo
    Rep Power
    15

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Kad se već razmatra e60 manualac benzinac onda 550i mi bi bio neki izbor. Ovaj ima 4.0 motor, e39 je imao 4.4 V8. Dam se kladiti da je e39 540i6 življi od ovog i bolji. Ovako pištolj opreme jedino m paket, bez pdc i svih ostalih điđa za 13k sretno u prodaji.

  8. #968
    marac83's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Feb 2012
    Postova
    16,339
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    estanovac
    Vozilo
    E39 540 iA Aspen Silber,Bmw E36 323 ci
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Recimo , prijatelj mi je proda e60 530d za 10000.

    Je da je bio top,ali ima i 280000km..sad valjda i ovo neto vridi

    Poslano sa mog Redmi 8 koristeći Tapatalk
    kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!

  9. #969
    irmascher's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jul 2011
    Postova
    13,848
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    BiH
    Vozilo
    N54B30
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Svaki auto ima svoju budalu...

  10. #970
    Kuruza's Avatar
    Status
    BMW poznavaoc
    Registriran
    Mar 2009
    Postova
    8,862
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    E92 335i ///M, E46 320td
    Rep Power
    30

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by mairon87 View Post
    Kad se već razmatra e60 manualac benzinac onda 550i mi bi bio neki izbor. Ovaj ima 4.0 motor, e39 je imao 4.4 V8. Dam se kladiti da je e39 540i6 življi od ovog i bolji. Ovako pištolj opreme jedino m paket, bez pdc i svih ostalih điđa za 13k sretno u prodaji.
    Po meni, tek kad u oglasu bude neki 550i šaltung sa istom kilometražom i za iste novce, onda će i ova usporedba imati smisla.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •