A neznam nisam se zagleda, mislim cak da je lipo izgleda evo vakav ima volan
https://www.google.com/search?q=m+sl...1wl1xiaBh0oCBM
A neznam nisam se zagleda, mislim cak da je lipo izgleda evo vakav ima volan
https://www.google.com/search?q=m+sl...1wl1xiaBh0oCBM
Moguće da je m sport.
Poslano sa mog Redmi 8 koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!
WBADN63472GN87213 br sasije...
Nije. Na ovo mislim:
"In 2003 BMW sold the 540i M-Sport package as a limited production model in the United States, with 1,190 cars produced with a manual transmission.[72] Upgrades included 18-inch wheels and various cosmetic features. "
Mislim da su dolazili sa Style 37 tvornički.
Inače, amerima rijetko fali opreme.![]()