Nema se tu sta puno, sam po sebi je najpouzdaniji M motor u zadnjih X godina, zahvalan do bola.
U stock stanju nemas straha od crank huba, ako te bas koprca i zelis to rijesit, ima firmi u DE koje to rade vec od 1500, racun, ruke, dijelovi, sve. A poznavajuci tebe i brata, mozete i narucit kit pa sami busit radilicu.
Bregasta ispuha je nesto sto se na vrijeme najavi samo, bilo tko sa pola zdravog uha ce cut kad krene odlazit, i to se u 90% slucajeva na vrijeme rijesi zamjenom sarafa, worst case ide nova bregasta i gas dalje.
Eventualno jos charge pipeovi znaju pucat sto isto nije problem na stock autima, i intercooler zna pustat vodu, citao sam za problem al evo moj nakon 7 godina i dalje drzi.
Leteci se jos nisu pokazali kao problem a motor je vec 13 godina u sluzbi.
Osim toga samo cesto izmjene ulja i gas, ja koristim isti 5w40 Rowe i za njega i za X5..
Sent from my SM-S918B using Tapatalk