Thread: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

  1. #4781
    Fix's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Dec 2012
    Postova
    4,386
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    E39
    Rep Power
    20

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Pa pretpostavljam da ne moze biti neka pusiona iako mi se ne svidi.

  2. #4782
    Toni's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Dec 2006
    Postova
    1,372
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zadar
    Vozilo
    Punto
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Fix View Post
    Na slikama izgleda super, a ja bi ga isto kupio iz zajebancije, ne iz potrebe. Zanima me ta famozna vozljivost Minia.

    @Toni, hvala na savjetu. Znas mozda kako se krecu cijene za slaganje mjenjaca?
    Nemam pojma, znam da ga je sve rjeđe naći polovnoga i ne znam koja je situacija s dijelovima.

    Ja sam onog koji valja, 6 brzina gertraga, pa se nisam nikad informirao ba o ovim obicnima.

    Napravi dobru test vonju, vidi je li dobro upada u sve brzine i da ne zuji.

    Inače taj motor je dobar, jednostavan za odravanje i u kućnoj radinosti. Ako moe ivjeti sa 10 plus litara potronje po gradu, kupi slobodno.

  3. #4783
    Toni's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Dec 2006
    Postova
    1,372
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zadar
    Vozilo
    Punto
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Z4 M View Post
    https://www.njuskalo.hr/auti/mini-co...oglas-44799402

    Ovo je već R56? Turbo umjesto kompresora? Kako vidim nema nijedan R53 kompresor online na njuki sada.

    Filip, pa da, vozi par tisuća km, godinu dana recimo, proda dalje valjda za slične pare...?
    Ovoga sam igrom slučaja, povrno pogleda neki dan.

    I da nije jedan od najgorih modernih motora napravljenih(n14) bio bi za zaobići.

  4. #4784
    marac83's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Feb 2012
    Postova
    16,341
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    estanovac
    Vozilo
    E39 540 iA Aspen Silber,Bmw E36 323 ci
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Kakve se cijene lupaju s obzirom na stanje auta

    https://www.facebook.com/share/1Bu2VcpVoz/

    Poslano sa mog SM-S916B koristeći Tapatalk
    kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!

  5. #4785
    BladeRunner's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jun 2012
    Postova
    4,126
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    36
    Lokacija
    Split
    Vozilo
    E36 Coupe 323i, Passat B5.5V, E91 318dA N47T
    Rep Power
    19

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by marac83 View Post
    Kakve se cijene lupaju s obzirom na stanje auta

    https://www.facebook.com/share/1Bu2VcpVoz/

    Poslano sa mog SM-S916B koristeći Tapatalk
    Majketi debilane.
    S ovim felgama da je original M3 vridi odma 10k manje.
    Jel M paket s ebaya ili Temua?

  6. #4786
    marac83's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Feb 2012
    Postova
    16,341
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    estanovac
    Vozilo
    E39 540 iA Aspen Silber,Bmw E36 323 ci
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by BladeRunner View Post
    Majketi debilane.
    S ovim felgama da je original M3 vridi odma 10k manje.
    Jel M paket s ebaya ili Temua?
    A puknute resetke ventilacije..mislin..detalj..nebitno

    Poslano sa mog SM-S916B koristeći Tapatalk
    kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!

  7. #4787
    Darjan's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Jun 2013
    Postova
    2,127
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Tučepi
    Vozilo
    --------------
    Rep Power
    15

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Fix View Post
    https://www.njuskalo.hr/auti/mini-co...oglas-48818608

    Kakva bi mogla bit ova vozilica? Drugu generaciju ne bi, samo prva dolazi u obzir. Snaga nije faktor stvarno. Ovih 115ks mi se cini ok.
    Gledaj prvu generaciju redizajn (2004-2006), imaju Getrag umjesto Midland getribe, iako nije garancija da se ni on neće raspast i manje su ukavi iznutra.

    I limarija naravno, ako je truleina, nema mu spasa.

  8. #4788
    Z4 M's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    8,263
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Varadin
    Vozilo
    2005 M3 | 2023 540i
    Rep Power
    31

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Uvoz za te aute bi mogao biti neka sića. Ostaje pitanje transporta ako je daleko pa se tu gubi smisao.

  9. #4789
    Fix's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Dec 2012
    Postova
    4,386
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    E39
    Rep Power
    20

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Toni View Post
    Nemam pojma, znam da ga je sve rjeđe naći polovnoga i ne znam koja je situacija s dijelovima.

    Ja sam onog koji valja, 6 brzina gertraga, pa se nisam nikad informirao baš o ovim obicnima.

    Napravi dobru test vožnju, vidi je li dobro upada u sve brzine i da ne zuji.

    Inače taj motor je dobar, jednostavan za održavanje i u kućnoj radinosti. Ako možeš živjeti sa 10 plus litara potrošnje po gradu, kupi slobodno.
    Ok, malo jos procitam pa ako se uspijemo naci ga odem pogledat. Hvala.

    @Darjan, hvala, dobro za znati.

  10. #4790
    Ivan316i's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    4,076
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Miklavec
    Vozilo
    E46 320Ci Cabrio
    Rep Power
    25

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Oh ja 😊
    Meni savrsen.

    Gerade bei #Kleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?

    https://www.kleinanzeigen.de/s-anzei...nt=app_android

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •