Pa pretpostavljam da ne moze biti neka pusiona iako mi se ne svidi.
Pa pretpostavljam da ne moze biti neka pusiona iako mi se ne svidi.
Nemam pojma, znam da ga je sve rjeđe naći polovnoga i ne znam koja je situacija s dijelovima.
Ja sam onog koji valja, 6 brzina gertraga, pa se nisam nikad informirao ba o ovim obicnima.
Napravi dobru test vonju, vidi je li dobro upada u sve brzine i da ne zuji.
Inače taj motor je dobar, jednostavan za odravanje i u kućnoj radinosti. Ako moe ivjeti sa 10 plus litara potronje po gradu, kupi slobodno.
Kakve se cijene lupaju s obzirom na stanje auta
https://www.facebook.com/share/1Bu2VcpVoz/
Poslano sa mog SM-S916B koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!
Uvoz za te aute bi mogao biti neka sića. Ostaje pitanje transporta ako je daleko pa se tu gubi smisao.
Oh ja 😊
Meni savrsen.
Gerade bei #Kleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?
https://www.kleinanzeigen.de/s-anzei...nt=app_android