Thread: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

  1. #4721

    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jul 2018
    Postova
    4,846
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    hrvatska
    Vozilo
    x5
    Rep Power
    12

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Firechicken View Post
    Da po nesto idemo to bi bio M3 e92, ali nista od sirenja voznog parka jos bar 2-3 godine, prebit ce me zena

    Ali da, iduci ce sigurno bit V8, da li LS7 ili S65, ce vidimo

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Imaju oni i E92

    Sent from my SM-S938B using Tapatalk

  2. #4722
    estoril's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Jul 2008
    Postova
    626
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    ZG
    Vozilo
    G15 40d
    Rep Power
    18

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Firechicken View Post
    Ovaj je sigurno krpanac iz amerike, ali konfiguracija je perfektna.

    Ja da sada trazim e46 ili bi odvojio 40-50k i gledao top primjerak, ili pak uzeo nesto ovako iz US za ispod 10k, preletio motor, ovjes, slozit limariju i gazio ga po alpama bez razmisljanja o depricijaciji i kilometrima, Ed Bolian style.

    https://www.otomoto.pl/osobowe/ofert...-ID6HHz7x.html



    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Firechicken View Post
    Guglaj Marimux.

    To je prilicno poznat lik na njemackoj auto sceni "Marius RBE", imas cak i videe na njegovom YT kanalu di obilazi aute po Japanu/Koreji i snima ih za kupce.
    Provjerena prica i konkretno ime i firma iza svega.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Meni je najbitnije ta konfiguracija pa me ne brine ako je bila manja teta to crveni i najavljuje aftermarket farovima i migavcima, a Aplus gume ne ulijevaju povjerenje.
    Realnost je ta da je većina tih auta vidjela limara u manjem ili većem opusu pa mi to nije deal breaker za dobru konfiguraciju (najpovoljniji US cabrio u bezveznoj Mysticblau s SMG-om i najgorim sivim interijerom dominiraju na oglasnicima), ali slaem se s Firechickenom da je bolje kupiti razbijenog na izvoru pa te zahvate napraviti sam.

    Zbog dobre konfiguracije bi prihvatio kompromis cabrio/SMG , npr. ovdje je interijer top a ni cijena nije pretjerana ko za onaj drugi zeleni cabrio.

    https://www.kleinanzeigen.de/s-anzei...2349-216-18268

  3. #4723

    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Nov 2016
    Postova
    1,514
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Sibenik
    Vozilo
    bmw x6e71 & e60 & e30 cabrio
    Rep Power
    11

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Ja kad bi ponovno uzima e46 m3 smg bi bija obavezan. Savreno/nesavren. Jednostavno mi ima neto u toj kombinaciji. Koje su cijene u Kanadi i americi. Ima neko link di ih gledate.

  4. #4724

    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jul 2018
    Postova
    4,846
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    hrvatska
    Vozilo
    x5
    Rep Power
    12

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by bestiale View Post
    Ja kad bi ponovno uzima e46 m3 smg bi bija obavezan. Savreno/nesavren. Jednostavno mi ima neto u toj kombinaciji. Koje su cijene u Kanadi i americi. Ima neko link di ih gledate.
    Ja gledam preko autotempest ali to su ispravni, za ostecene moras kopati po aukcijama.

    Sent from my SM-S938B using Tapatalk

  5. #4725
    marin2405's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Oct 2016
    Postova
    1,756
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    zagreb
    Vozilo
    vw golf 7
    Rep Power
    11

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Ja bi isto kupio m3 e46/e92 pa ako ce bit zaineresiranih.
    Trebao bi ic u 1.mj u NY pa sam mislio spojiti ugodno sa korisnim


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #4726
    Firechicken's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    11,801
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    39
    Lokacija
    Augsburg
    Vozilo
    X5 G05, M4 F82 Comp, GTI 7
    Rep Power
    42

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by marin2405 View Post
    Ja bi isto kupio m3 e46/e92 pa ako ce bit zaineresiranih.
    Trebao bi ic u 1.mj u NY pa sam mislio spojiti ugodno sa korisnim


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja sam prvi mjesec u Kini, haj pa slozimo video odakle je bolje uvest auto


    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  7. #4727
    BladeRunner's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jun 2012
    Postova
    4,126
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    36
    Lokacija
    Split
    Vozilo
    E36 Coupe 323i, Passat B5.5V, E91 318dA N47T
    Rep Power
    19

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Ja sam na proljeće u Drnišu, pa ćemo vidit di je najbolje.

  8. #4728
    Z4 M's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    8,263
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Varadin
    Vozilo
    2005 M3 | 2023 540i
    Rep Power
    31

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by marac83 View Post
    Sta mu je preslagiva motor na maloj kilometrai

    Poslano sa mog SM-S916B koristeći Tapatalk
    A nije preslagivan, kod mene je mijenjan cijeli asortiman brtvi, semeringa, raznih crijeva (upravljanje, gorivo), lanac nije trebalo dirati, pregledan je. Uz to natezači, rolice itd. to je on k tome dodao, ne znam, moda rashladni sistem. Ja osim jednog stranjeg ramena nisam dirao ovjes, on je jo osvjeio ovjes u nekoj mjeri, stavio nove amortizere i opruge i kočnice. Kod mene je bio na HR oprugama, on je stavio stock visinu.

    Auto je sada jo bolji nego je bio kod mene (iako ja ne bih deletao M volan i 16:9 koje sam ugradio), a da li je za 22k dobar, trite će reći.

    Bavim se cestovnom logistikom, ali probam pomoći i u ostalim segmentima ako ima pitanja...

  9. #4729

    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Sep 2018
    Postova
    1,999
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Pratteln
    Vozilo
    Bmw X7 40d
    Rep Power
    9

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    @Luka92: evo jedan B57 s malo vise km

    https://www.tutti.ch/de/vi/tessin/fa...tto-m/76836820

  10. #4730
    Luka_ri's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Sep 2012
    Postova
    15,497
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Rijeka
    Vozilo
    Karavan sa kukom
    Rep Power
    33

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Pa ima u HR G30 530d sa 520tkm. Samo je motor mijenjan pa ka fol ima 180tkm...

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •