Kako se drobe, cijene S85ica će sigurno rasti. Ali da, nije to takva drama kad ih usporedis sa N57. Moda bi bilo i pametnije swapnuti S85 u neki F10 nego popravljati N57 🤭
https://www.index.hr/oglasi/auto-mot...323-ti/6487641
jel se ispravno sjecam da je netko s foruma imao ovaj auto? djeluje mi jako poznat
Ovo bi triba bit od @tomo..e36coupe slozen u eM sad ima
zahvaljujem!
Jel ovo brunos kocka
https://www.facebook.com/share/p/1CuXErBZaT/
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!