Thread: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

  1. #3481
    dejanR's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Jan 2010
    Postova
    829
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    51
    Lokacija
    Varadin
    Vozilo
    993
    Rep Power
    18

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Definitivno najbolji M ikad.

  2. #3482
    Boxer_st's Avatar
    Status
    BMW entuzijast
    Registriran
    Dec 2014
    Postova
    725
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Split
    Vozilo
    X4
    Rep Power
    12

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Calamari View Post
    Slab sam ne E46 M3... I ja bi ga. I ostavio zauvijek.
    ... također, najdrai M ikad... i traio bi ga u Imola Rot boji...

  3. #3483
    Toni's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Dec 2006
    Postova
    1,372
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zadar
    Vozilo
    Punto
    Rep Power
    21

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    https://www.index.hr/oglasi/auto-mot...-turbo/6079061

    Cak i uredno motorni prostor izgleda, da nema wastegatea ne bi se ni skuzilo da je turbo, bar ovako preko slika.

    Nevezano za ovaj auto, je li ikako moguće atestirati turbo na sestaku?

  4. #3484

    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Dec 2018
    Postova
    2,610
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    37
    Lokacija
    Prijedor
    Vozilo
    -
    Rep Power
    10

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Tesko al moze

  5. #3485
    golub83's Avatar
    Status
    Volim BMW, ne vozim BMW..
    Registriran
    Apr 2021
    Postova
    651
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    43
    Lokacija
    zg
    Vozilo
    Octavia RS 245/prije BMW 330xi/BMW E60 530i/Ford S-max/BMW 118d
    Rep Power
    6

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-335...oglas-43793452

    Cijene su momačke. A ja si mislio da sam pretjerao sa cijenom svog.

  6. #3486
    marin2405's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Oct 2016
    Postova
    1,756
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    zagreb
    Vozilo
    vw golf 7
    Rep Power
    11

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by golub83 View Post
    https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-335...oglas-43793452

    Cijene su momačke. A ja si mislio da sam pretjerao sa cijenom svog.
    Jbg, nekad je egzotika bila samo M/// sada su postali i ovakvi auti ocito


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #3487
    exfreerider's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Dec 2010
    Postova
    1,224
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    Vw Polo Tsunami Edition
    Rep Power
    17

  8. #3488
    irmascher's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jul 2011
    Postova
    13,851
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    BiH
    Vozilo
    N54B30
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by marin2405 View Post
    Jbg, nekad je egzotika bila samo M/// sada su postali i ovakvi auti ocito


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Meni je na ovome jedina egzotika aktivni tempomat

  9. #3489
    marin2405's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Oct 2016
    Postova
    1,756
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    zagreb
    Vozilo
    vw golf 7
    Rep Power
    11

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by irmascher View Post
    Meni je na ovome jedina egzotika aktivni tempomat
    Imam isto misljenje ali ocito trziste diktira cijenu pantako i ovu.
    Btw. Auto ima prekrasan spec, jedino ta cijena


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #3490
    irmascher's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jul 2011
    Postova
    13,851
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    BiH
    Vozilo
    N54B30
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by marin2405 View Post
    Imam isto misljenje ali ocito trziste diktira cijenu pantako i ovu.
    Btw. Auto ima prekrasan spec, jedino ta cijena


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa napucan jest, ali... n55 nije neka sreca, da ne govorim o duck-tailu i rorama koji mu ne stoji nikako. Sjedala odavno ruznijeg dezena nisam vidio jos ovi M amblemi... I uz to sve prastari automatik sa kineskim papucicama...

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •