Hjaaaaao samo jos da je 25 ili 30
Cestitke u svakom slucaju!
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Ovo je saltung...ipak ima razlike
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!
Ja sam zadovoljan. Nek je i 2.2, al je po kriterijima. Nije mi do jurnjave. Ide puno ljepse nego onaj automatik s 200 tkm vise. Slike kad bude doma 😊
Po slikama, auto je lijep. Više puta sam do znanja davao Ivanu da će mu vrijednost najbolje čuvati 3.0, a uvjetno i 2.5. 2.2 je u tom malo lošiji dugoročno, a koliko znam, namjera je da se auto dugo zadrži. Nije tu toliko do konja, koliko do valute. Mimo toga, Ivan nije žustar vozač i ne ganja brzinu, tako da će mu s te strane 170 KS biti ok.
Bottom line, nek bude stanje izvrsno, to je najvažnije.
Čestitke, neka dobro i dugo slui, znam da će kod tebe biti paen i maen
Čekam/o slike, uivaj
Poslano sa mog SM-A536B koristeći Tapatalk

Fala kurcu, i - čestitke.