Thread: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

  1. #3381
    IgorK's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jan 2011
    Postova
    5,244
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    48
    Lokacija
    Varaždin
    Vozilo
    E36 328i & E39 540i & E38 750i & G30 530d & Lotus Elise S2 & C124 300CE
    Rep Power
    28

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Ivan316i View Post
    Pazi kaj si napisal. 😀 Danas ujutro stigao u Njemacku. Kupljen Titansilber E46 320Ci Cabrio M paket. ☺ Sutra doma s njim jer nismo stigli napraviti tablice.
    Fala kurcu. 🥰

  2. #3382

    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Sep 2017
    Postova
    7,677
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    33
    Lokacija
    Ljubuki
    Vozilo
    BMW
    Rep Power
    17

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Hjaaaaao samo jos da je 25 ili 30

    Cestitke u svakom slucaju!

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk

  3. #3383

    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Sep 2017
    Postova
    7,677
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    33
    Lokacija
    Ljubuki
    Vozilo
    BMW
    Rep Power
    17

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Ivan316i View Post
    Vidio ga. Prosle nedjelje sam isao pogledati zeleni 320CiA Cabrio u Goricu. Jednostavno preslab motor za tu sasiju. Ovaj 323 je lijep, no sad sam se uvjerio da mora minimalno biti M54B25 uparen s rucnim mjenjacem. Automatik prolazi samo u 3.0i.
    Ovoga me strah..
    Kad prodje pocetna odusevljenost, mislim da ce ti faliti snage. Moje misljenje.

    Gustaj u svakom slucaju

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk

  4. #3384
    marac83's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Feb 2012
    Postova
    16,339
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    estanovac
    Vozilo
    E39 540 iA Aspen Silber,Bmw E36 323 ci
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Ovo je saltung...ipak ima razlike

    Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
    kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!

  5. #3385
    Ivan316i's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    4,076
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Miklavec
    Vozilo
    E46 320Ci Cabrio
    Rep Power
    25

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Ja sam zadovoljan. Nek je i 2.2, al je po kriterijima. Nije mi do jurnjave. Ide puno ljepse nego onaj automatik s 200 tkm vise. Slike kad bude doma 😊

  6. #3386
    Ivan316i's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    4,076
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Miklavec
    Vozilo
    E46 320Ci Cabrio
    Rep Power
    25

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by IgorK View Post
    Fala kurcu. 🥰
    🤣
    Quote Originally Posted by Fix View Post
    Eto, dobio si djabe regu od Igora. Sretno i stavljaj slike da vidimo o cem se radi.
    Ma necemo sad od covjeka to traziti 😃
    Quote Originally Posted by BladeRunner View Post
    Čestitam.

    Javi kad ćeš prema Dalmaciji da ti pokažem koliko ti je spor 2.2 .
    Hvala. 😁
    Quote Originally Posted by Luka_ri View Post
    Mislim da ga nije ni briga. Mora da je ostatak dogovora toliko dobar da je motor postao nebitan dok god je 6 cilindara...

    Sretno i uživaj!
    Tako je, hvala 😊
    Quote Originally Posted by luka92 View Post
    Hjaaaaao samo jos da je 25 ili 30

    Cestitke u svakom slucaju!

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
    Bila je dobra cijena, a jaci s tom km i stanjem su puno skuplji. Hvala

  7. #3387
    Z4 M's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    8,262
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Varadin
    Vozilo
    2005 M3 | 2023 540i
    Rep Power
    31

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Po slikama, auto je lijep. Više puta sam do znanja davao Ivanu da će mu vrijednost najbolje čuvati 3.0, a uvjetno i 2.5. 2.2 je u tom malo lošiji dugoročno, a koliko znam, namjera je da se auto dugo zadrži. Nije tu toliko do konja, koliko do valute. Mimo toga, Ivan nije žustar vozač i ne ganja brzinu, tako da će mu s te strane 170 KS biti ok.

    Bottom line, nek bude stanje izvrsno, to je najvažnije.

  8. #3388

    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Oct 2018
    Postova
    5,234
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Rijeka
    Vozilo
    BMW 118i, Ford C-MAX
    Blog Entries
    1
    Rep Power
    14

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Čestitke, neka dobro i dugo slui, znam da će kod tebe biti paen i maen
    Čekam/o slike, uivaj

    Poslano sa mog SM-A536B koristeći Tapatalk

  9. #3389

    Calamari's Avatar
    Status
    Dr. Photoshop
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    11,164
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Split, Dalmacija
    Vozilo
    G21 330d & E87 118i
    Rep Power
    10

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Fala kurcu, i - čestitke.

  10. #3390
    Perinho's Avatar
    Status
    BMW driver
    Registriran
    Apr 2014
    Postova
    9,119
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    60
    Lokacija
    Pula/Frankfurt
    Vozilo
    Corolla 2.0 HEV GR Sport, Astra TwinTop 1.6 turbo
    Rep Power
    22

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Aleluja.
    Originally Posted by Mouse-RI
    Mucis okolo ljude da ne vide razlike izmedju prastarih Bmw-a sa 100m, a ti ne vidis repliku sa 2 cm


    Quote Originally Posted by Luka_ri View Post
    Meni dosadno, vozim se tuda sa uključenom elektronikom i onako budalasto ga krenem provocirati. Kad je krenuo klizati bokom govno mi se stislo.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •