Da, ako ga softverski na isključiš neće se isključiti sam po sebi.

Pričao sam s automehaničarom o DPF-u. Kaže gospodin da je zapravo najveći problem za DPF kratke relacije. Kad se krene u regeneraciju i napuni gorivo za povećanje temperature ti taman ugasiš motor i tako unedogled. Inače ne bi smjelo biti problema ako se povremeno provozaš na otvorenoj cesti iznad 2500 okretaja.

Zanimaju me tvoja iskustva?