Quote Originally Posted by BMW320i View Post
Da, baš mi se da voziti još 20-30 km a kući krenuo, čeka ručak čeka žena i dijete. Hoću ga je...t. Par puta sam i odradio sve po PS-u, pa sam imao i 2 putovanja (autoput 2x 1000km) i opet isto sranje. Čim pazim na gas gnjavi me poruka. Kako ga vozim malo žešće, ne gnjavi me ništa evo već mjesecima.
Pa ja bi T5 i Golfa 7 ostavio da rade isprid kuce par minuta dok ne ugase DPF znak. Dignu se okretaji na cca 1200 RPM i to je to, nakon par minuta gotovo.