Results 1 to 9 of 9

Thread: Dieselpartikelfilter (DPF)

  1. #1

    Status
    BMW početnik
    Registriran
    Apr 2017
    Postova
    4
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Munchen DE
    Vozilo
    BMW 525d e60
    Rep Power
    0

    Default Dieselpartikelfilter (DPF)

    Pozdrav ekipa!
    Imam jos jedno pitanje vezano za filter čestica.
    Zanima me ako bi DPF skinuo dole,razrezao filter,izvadio sve sto bude u njemu znaci da on bude prazan unutra i na kraju zavario Nazad taj dio gdje sam ga otvorio,dali bi onda izbacivo grešku na kompjuteru iako svi senzori ostaju na njemu,auto je 2005g 525d 177ks.
    Hvala 😊

  2. #2
    Devil's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Dec 2016
    Postova
    1,086
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Vozilo
    Bmw E34 525ix
    Rep Power
    11

    Default Re: Dieselpartikelfilter (DPF)

    Moras ga i softverski ugasit da ne izbaciva gresku

  3. #3

    Status
    BMW amater
    Registriran
    Feb 2017
    Postova
    28
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Hrvatska
    Vozilo
    BMW 1 - 118d
    Rep Power
    0

    Default Re: Dieselpartikelfilter (DPF)

    Da, ako ga softverski na isključiš neće se isključiti sam po sebi.

    Pričao sam s automehaničarom o DPF-u. Kaže gospodin da je zapravo najveći problem za DPF kratke relacije. Kad se krene u regeneraciju i napuni gorivo za povećanje temperature ti taman ugasiš motor i tako unedogled. Inače ne bi smjelo biti problema ako se povremeno provozaš na otvorenoj cesti iznad 2500 okretaja.

    Zanimaju me tvoja iskustva?

  4. #4
    BMW320i's Avatar
    Status
    Seljacina
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    1,692
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    43
    Lokacija
    Mostar
    Vozilo
    Megane IV
    Rep Power
    20

    Default Re: Dieselpartikelfilter (DPF)

    Evo sad će godina dana da sam dobio službeni auto sa tim famoznim DPF . Iz početka se stalno palila regeneracija, a često prije nego sam došao na cilj. Gnjavio me i po 2 puta kroz mjesec dana. Kako sam to riješio? Ne pazim na gas više. Tjeram auto kada god stignem. Ne pali se regeneracija ima već 3-4 mjeseca.

    Poanta: taman šta misliš uštedjeti laganom vožnjom potrošiš na regeneraciju i živcima. Vozi auto i uživaj. Ne boji se dati gasa ...

  5. #5

    Status
    prolivaca
    Registriran
    Oct 2012
    Postova
    3,302
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Deutschland
    Vozilo
    Caca mi kupio BMW-a
    Blog Entries
    2
    Rep Power
    17

    Default Re: Dieselpartikelfilter (DPF)

    Quote Originally Posted by BMW320i View Post
    Evo sad će godina dana da sam dobio službeni auto sa tim famoznim DPF . Iz početka se stalno palila regeneracija, a često prije nego sam došao na cilj. Gnjavio me i po 2 puta kroz mjesec dana. Kako sam to riješio? Ne pazim na gas više. Tjeram auto kada god stignem. Ne pali se regeneracija ima već 3-4 mjeseca.

    Poanta: taman šta misliš uštedjeti laganom vožnjom potrošiš na regeneraciju i živcima. Vozi auto i uživaj. Ne boji se dati gasa ...
    Ili ne ugasis auto kad krene regeneracija? 🤔

  6. #6
    BMW320i's Avatar
    Status
    Seljacina
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    1,692
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    43
    Lokacija
    Mostar
    Vozilo
    Megane IV
    Rep Power
    20

    Default Re: Dieselpartikelfilter (DPF)

    Quote Originally Posted by kuhmo View Post
    Ili ne ugasis auto kad krene regeneracija? 🤔
    Da, baš mi se da voziti još 20-30 km a kući krenuo, čeka ručak čeka žena i dijete. Hoću ga je...t. Par puta sam i odradio sve po PS-u, pa sam imao i 2 putovanja (autoput 2x 1000km) i opet isto sranje. Čim pazim na gas gnjavi me poruka. Kako ga vozim malo žešće, ne gnjavi me ništa evo već mjesecima.

  7. #7

    Status
    prolivaca
    Registriran
    Oct 2012
    Postova
    3,302
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Deutschland
    Vozilo
    Caca mi kupio BMW-a
    Blog Entries
    2
    Rep Power
    17

    Default Re: Dieselpartikelfilter (DPF)

    Quote Originally Posted by BMW320i View Post
    Da, baš mi se da voziti još 20-30 km a kući krenuo, čeka ručak čeka žena i dijete. Hoću ga je...t. Par puta sam i odradio sve po PS-u, pa sam imao i 2 putovanja (autoput 2x 1000km) i opet isto sranje. Čim pazim na gas gnjavi me poruka. Kako ga vozim malo žešće, ne gnjavi me ništa evo već mjesecima.
    Pa ja bi T5 i Golfa 7 ostavio da rade isprid kuce par minuta dok ne ugase DPF znak. Dignu se okretaji na cca 1200 RPM i to je to, nakon par minuta gotovo.

  8. #8
    BMW320i's Avatar
    Status
    Seljacina
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    1,692
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    43
    Lokacija
    Mostar
    Vozilo
    Megane IV
    Rep Power
    20

    Default Re: Dieselpartikelfilter (DPF)

    Quote Originally Posted by kuhmo View Post
    Pa ja bi T5 i Golfa 7 ostavio da rade isprid kuce par minuta dok ne ugase DPF znak. Dignu se okretaji na cca 1200 RPM i to je to, nakon par minuta gotovo.
    Ma sve 5. I ja sam znao odraditi regeneraciju. Nije problem, ali kažem, ako se auto gnjavi u vožnji taj se filtar lako opet začepi.

    Kažem da ne treba toliko paziti na gas (potrošnju) , jer će se to sve anulirati učestalim regeneracijama.

  9. #9

    Status
    prolivaca
    Registriran
    Oct 2012
    Postova
    3,302
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Deutschland
    Vozilo
    Caca mi kupio BMW-a
    Blog Entries
    2
    Rep Power
    17

    Default Re: Dieselpartikelfilter (DPF)

    Quote Originally Posted by BMW320i View Post
    Ma sve 5. I ja sam znao odraditi regeneraciju. Nije problem, ali kažem, ako se auto gnjavi u vožnji taj se filtar lako opet začepi.

    Kažem da ne treba toliko paziti na gas (potrošnju) , jer će se to sve anulirati učestalim regeneracijama.
    Ja nikad ne pazin na gas, osim kad je ladan
    Quote Originally Posted by Aco View Post
    Matheus nema tajne .neki trose na cigarete, drugi alkohol i sl, treci na muziku, deseti na casino..ja se toga svega vecinom odricem jer ne koristim i tu lovu dam za auto koji me nece financijski opteretit. Neki znaju da su u igri bili i M6 i M3 ali odluka pala na 335i posto cu ga vozit svaki dan i po ljeti i zimi, a s ///M to nebi bilo bas moguce, da ne govorim o potrosnji istih i cijene da ima ispod 5000 km.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •