Sataraš sarma je postao zbog nedostatka novih auta, projekata, upgrade-ova.... Ima ih, ali ne puno. I onda u nedostatku tih dobrih tema, nema ni dobrih postova i onda se ove postojeće teme razvodne i sve ode u krivom smjeru. Najodgovorniji za to su forumaši koji nekad ni ne gledaju u koju temu pišu ,nego se samo nadovezuju na prethodne postove, iako su i jedni i drugi u krivu. I onda neko kaže da je za to kriva admin/mod ekipa?
Pa možda i jeste, jer dozvoli takvo ponašanje.