Bzvz dižete tenzije.
Ja sam danas pio a i fukat cu, duga je noć. tak da nije do toga .
Naravno da je sataras kad su spojili dva foruma sa dvije forumske politike primanja clanova, sa hrpom topika i usera.
To je kao da jedna ponedjeljak spoje jutarnji i vecernji i to prodaju u istih 60ak stranica pod jedne novine.Naravno da bi sve bilo natrpano, nebi mogao nac kaj trazis , promaknula bi nam svima vijest da su si akademici u upravi INE digli place a bas su prije mjesec dana ostali bez naftnih polja di u siriji vrijednih kolko, par sto miljuna $ ? I tako to..