Quote Originally Posted by ///M3-E36 View Post
aaaaaaaaaaa, dosta vise...od povijesti se ne zivi...okrenimo se buducnosti koja je takva kakva ce biti...

thread closed!!!!!!!!!!!!
Thread je malo odlutao od inicijalne zamisli, s obzirom da je zamisljen vise kao proglas, a ne tema za debatu, no broj ljudi koji su imali potrebu komentirati cijelu situaciju je debelo nadmasio moja ocekivanja.

S obzirom da ovo nije panjev forum, thread ostaje otvoren, dok ljudima ne dopizdi pisat