Page 6 of 29 FirstFirst 12345678910111213141516 ... LastLast
Results 51 to 60 of 287

Thread: USPONI I PADOVI VIRTUALNE BMW SCENE U HRVATA

  1. #51
    Lewis's Avatar
    Status
    member #777
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    1,673
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Bilje-Osijek
    Vozilo
    F30 330d /Msport, BMW i3S
    Rep Power
    20

    Default

    Uhhh, jos jedna sapunica pocinje, idem po kokice i sok i cekam razvoj fabule .
    Lewis
    Skype - lewis3d
    www.ram-studio.hr

  2. #52


    Status
    Pater Familias
    Registriran
    Dec 1981
    Postova
    10,468
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    44
    Lokacija
    Split
    Vozilo
    -
    Blog Entries
    2
    Rep Power
    10

    Default

    Quote Originally Posted by Spin View Post
    Auuu,puca se i na bmwclubu
    Hehe, debeli vrlo dobro zna zasto su oni banirani, a isto tako je svjestan da je njegova ban lista znatno duza od moje, stoga je ovo jadan pokusaj diskreditacije, koji nece kod nikoga proci. Sa skoro svima s ove liste ja danas normalno komuniciram, neka to slobodno i sami potvrde. Uostalom, i Jay P je bio svojevremeno baniran, pa sam ga ja odbanirao, a debeli vratio.

    Ja necu reci da sam bio bezgresan, jer to nije tocno - ali, ja sam svoje ponasanje prilagodio novonastaloj situaciji na forumu, a to je dolazak kluba. Debeli to nije mogao, zato se sada i nalazimo ovdje. Foler je isprva mislio da ce imat vecih problema sa mnom nego s debelim, sto se temperamenta tice. No, kasnije se ispostavilo da je ispalo obrnuto.

    A i pocinje vec biti degutatno koliko mu neki super moderatori dudlaju kitu Taj isti super moderator koji su se izjasnio da je debeli pretjerao svojim ponasanjem, bio s nama dok se sve raspadalo, istog trena se vratio debelom pod suknju cim se ovaj vratio Isti taj se zato i ne ukljucuje u ovu raspravu, jer on vrlo dobro zna kakvog je morala i karaktera, zato mu je i bolje da suti.

  3. #53
    Spin's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    3,023
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Split
    Vozilo
    polovni BMW
    Rep Power
    22

    Default

    Ajde bogareti,ka da je bitno vise...
    Idemo,BMW forum,take 3.Valjda ce sad bit bez cutova.
    Shema se zasad dobro razvija,ima potencijala

  4. #54


    Status
    Pater Familias
    Registriran
    Dec 1981
    Postova
    10,468
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    44
    Lokacija
    Split
    Vozilo
    -
    Blog Entries
    2
    Rep Power
    10

    Default

    Quote Originally Posted by Spin View Post
    Ajde bogareti,ka da je bitno vise...
    Idemo,BMW forum,take 3.Valjda ce sad bit bez cutova.
    Shema se zasad dobro razvija,ima potencijala
    Znam da nije bitno, ja sam svoje ratne sjekire zakopao. Neka se slobodno javno javi u ovaj thread bilo tko misli da ima nekih problema sa mnom!

  5. #55
    ///M3-E36's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    3,269
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    51
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    BMW E36 M3
    Rep Power
    22

    Default

    aaaaaaaaaaa, dosta vise...od povijesti se ne zivi...okrenimo se buducnosti koja je takva kakva ce biti...

    thread closed!!!!!!!!!!!!

  6. #56
    Spin's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    3,023
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Split
    Vozilo
    polovni BMW
    Rep Power
    22

    Default

    Bez povijesti nema ni buducnosti.

  7. #57


    Status
    Pater Familias
    Registriran
    Dec 1981
    Postova
    10,468
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    44
    Lokacija
    Split
    Vozilo
    -
    Blog Entries
    2
    Rep Power
    10

    Default

    Quote Originally Posted by ///M3-E36 View Post
    aaaaaaaaaaa, dosta vise...od povijesti se ne zivi...okrenimo se buducnosti koja je takva kakva ce biti...

    thread closed!!!!!!!!!!!!
    Thread je malo odlutao od inicijalne zamisli, s obzirom da je zamisljen vise kao proglas, a ne tema za debatu, no broj ljudi koji su imali potrebu komentirati cijelu situaciju je debelo nadmasio moja ocekivanja.

    S obzirom da ovo nije panjev forum, thread ostaje otvoren, dok ljudima ne dopizdi pisat

  8. #58

    Status
    BMW znalac
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    444
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    E34 M5 3.8
    Rep Power
    19

    Default

    Quote Originally Posted by Interceptor View Post
    Neka se slobodno javno javi u ovaj thread bilo tko misli da ima nekih problema sa mnom!
    Ja imam problema s tobom!!!

  9. #59


    Status
    Pater Familias
    Registriran
    Dec 1981
    Postova
    10,468
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    44
    Lokacija
    Split
    Vozilo
    -
    Blog Entries
    2
    Rep Power
    10

    Default

    Quote Originally Posted by Gabriel Dark View Post
    Ja imam problema s tobom!!!
    Imam i ja problema s tobom! Imas i auto i motor koji ja hocu!

  10. #60

    Status
    BMW znalac
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    444
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    E34 M5 3.8
    Rep Power
    19

    Default

    Svasta djeca hoce...
    Ako buudes dobar i kad narastes... Tko zna...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •