majstori zasto micete moje odgovore?? kome ne pase sto malom napuhanom direktno odgovaram na provokacije? za ono SAMO SAM CEKAO SAVJET STRUCNJAKA POPUT TEBE ga ja jebem! pa nek mi mali stavi ban opet boli me kurac!!
pa vi dalje brisite ono sto vam ne pase a ja cu i dalje otvoreno i iskreno odgovarati na drske bahate balave komentare bilo kome.
a pogotovo kad ih niko nista ne pita kao driftera 40kmh...drugom...
MY AUDI LOVES HYDRANTS