Results 1 to 9 of 9

Thread: opet prljave igre

  1. #1
    Bmw 635csi

    Default opet prljave igre

    majstori zasto micete moje odgovore?? kome ne pase sto malom napuhanom direktno odgovaram na provokacije? za ono SAMO SAM CEKAO SAVJET STRUCNJAKA POPUT TEBE ga ja jebem! pa nek mi mali stavi ban opet boli me kurac!!
    pa vi dalje brisite ono sto vam ne pase a ja cu i dalje otvoreno i iskreno odgovarati na drske bahate balave komentare bilo kome.
    a pogotovo kad ih niko nista ne pita kao driftera 40kmh...drugom...
    MY AUDI LOVES HYDRANTS

  2. #2
    kara's Avatar
    Status
    No Turbo no fan
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    5,790
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    50
    Lokacija
    Gradište
    Vozilo
    BMW
    Rep Power
    24

    Default Re: opet prljave igre

    http://www.ak-bmwcroatia.com/forum/s...7&postcount=16

    Ovdje se nisi izjasno,i bili smo se dogovorili bez,kurac,pička,mater i ostalo.

    I šta je pobrisano?

  3. #3
    kara's Avatar
    Status
    No Turbo no fan
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    5,790
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    50
    Lokacija
    Gradište
    Vozilo
    BMW
    Rep Power
    24

    Default Re: opet prljave igre

    Originally Posted by kalkan
    lijep auto...
    eh, kad ti zasjedneš za volan,ha?

    UMJESTO ZA COMPUTER....

    Jel to upitno da toliko prostačiš??

  4. #4
    klonmx

    Default Re: opet prljave igre

    Quote Originally Posted by Bmw 635csi
    majstori zasto micete moje odgovore?? kome ne pase sto malom napuhanom direktno odgovaram na provokacije? za ono SAMO SAM CEKAO SAVJET STRUCNJAKA POPUT TEBE ga ja jebem! pa nek mi mali stavi ban opet boli me kurac!!
    pa vi dalje brisite ono sto vam ne pase a ja cu i dalje otvoreno i iskreno odgovarati na drske bahate balave komentare bilo kome.
    a pogotovo kad ih niko nista ne pita kao driftera 40kmh...drugom...
    MY AUDI LOVES HYDRANTS
    ..koliko ja znam nitko nije obrisao ni jedan tvoj post.
    ..ali i ako je nije bez razloga..
    ..imas veoma cudan nacin komunikacije ili bolje receno vrijedas psujes i omalovazavas..

    ..medutim to se ne tolerira na ovom forumu..
    ..ubuduce svaka psovka ide WARN 50 % pa ti sam odluci dokle ces ici..

    ..uglavnom sredi se i korigiraj komunikaciju jer niko ovdje nezeli i nemora i nesmije biti vrijedan..

    ..mislim da sam bio dovoljno jasan i da ces shvatiti

  5. #5

    marino's Avatar
    Status
    BMW driver
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    2,859
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    BMW
    Rep Power
    10

    Default Re: opet prljave igre

    Vidis da je nepismen i da nije skuzio da su postovi prebaceni...

  6. #6

    marino's Avatar
    Status
    BMW driver
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    2,859
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    BMW
    Rep Power
    10

    Default Re: opet prljave igre

    Quote Originally Posted by klonmx
    ..koliko ja znam nitko nije obrisao ni jedan tvoj post.
    ..ali i ako je nije bez razloga..
    ..imas veoma cudan nacin komunikacije ili bolje receno vrijedas psujes i omalovazavas..

    ..medutim to se ne tolerira na ovom forumu..
    ..ubuduce svaka psovka ide WARN 50 % pa ti sam odluci dokle ces ici..

    ..uglavnom sredi se i korigiraj komunikaciju jer niko ovdje nezeli i nemora i nesmije biti vrijedan..

    ..mislim da sam bio dovoljno jasan i da ces shvatiti
    Nemojte ga banirati.Mene njegove psovke ne vrijedjaju.Samo pokazuje nedostatak osnovne ljudske kulture.Ja sam ga javno pozvao da dodje pokazati svoje vjestine, ali kako sam i ocekivao nije nista odgovorio...

  7. #7
    kara's Avatar
    Status
    No Turbo no fan
    Registriran
    Jun 2008
    Postova
    5,790
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    50
    Lokacija
    Gradište
    Vozilo
    BMW
    Rep Power
    24

    Default Re: opet prljave igre

    Quote Originally Posted by marino
    Nemojte ga banirati.Mene njegove psovke ne vrijedjaju.Samo pokazuje nedostatak osnovne ljudske kulture.Ja sam ga javno pozvao da dodje pokazati svoje vjestine, ali kako sam i ocekivao nije nista odgovorio...
    Nema iznimki ja,ti,on, bilo tko.Nema vrijeđanja na forumu.

  8. #8

    marino's Avatar
    Status
    BMW driver
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    2,859
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    BMW
    Rep Power
    10

    Default Re: opet prljave igre

    Slazem se...Ali ocito mu je to jedini moguci nacin komunikacije.Ima nas svakakvih.

  9. #9
    klonmx

    Default Re: opet prljave igre

    ..kako rece nas predcednik nema iznimki..

    ..psovka moze biti samo u pozitivnom kontekstu ali i to sa mjerom :nos: inace ili

Similar Threads

  1. P: Raceland i dr. gewinde
    By exfreerider in forum Dijelovi i oprema
    Replies: 22
    Last Post: 25.04.2013, 12:19
  2. Mercedes CL-i, SEC i općenito o debelim Mecama
    By Ivor in forum Ostali automobili
    Replies: 23
    Last Post: 26.06.2011, 16:37
  3. Superstars Series
    By Big D in forum BMW ///Motorsport, ALPINA i ostali tuneri
    Replies: 0
    Last Post: 06.02.2010, 12:30
  4. K:Karter M40 e30 kompletni
    By Rogi in forum Dijelovi i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 20.09.2009, 10:49
  5. Ultrazvucno ciscenje injektora - ZG
    By Konavle30 in forum Općenito
    Replies: 10
    Last Post: 04.07.2008, 00:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •