Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Ovaj mali ekran je slatki, kao i komande klime. Nema parking senzore iza ?
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
NumberTwo
Uh izgleda jako dobro. Taj e60 je trebao 10 godina da ostali auti dizajnom postanu luđi, pa da on postane dobar.
Marac bi mogao ponuditi ovo ključ za ključ :D
Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Ma neda mi se zezat s gumicana ventila [emoji2957]...zezan se.. super autić i mizerna kilometraža
Poslano sa mog Redmi 8 koristeći Tapatalk
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Bas me zanima koji dio na autu ima 80tkm🤔
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
I fali mu jedna petica u oznaci modela :D
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Inače nisam onaj koji komentira cijene, pa neću ni sada, ali, bez pravih sjedala, velike klime, i automatske klime, nikako me ne privlači.
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Ako je pravih 80.000 km na V8 4.0 šaltungu nema se šta tu razmišljati.
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Vili
Dinamični led žmigavci?
To ti je ono, kaze Mujo Hasi "ajd vidi da li mi radi desni zmigavac", a on kaze "radi, ne radi, radi, ne radi..." :fishing[1]:
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Vili
Dinamični led žmigavci?
Je..to ima za ugraditi, pretpostavljam da su uočljiviji i intenzivniji.
Nije da me privlači e60,ali ako je sve kako je opisano, ne vidim mane na ovom autu
Poslano sa mog Redmi 8 koristeći Tapatalk
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Onaj tko oce V8 saltunga, vrlo lako pregrmi business ekran i jednozonsku ruznu klimu. Jako je bitno rec da je to automatska klima i hladi ludjacki, nema niti jednu realnu manu, tko od nas koristi razlicitu temo lijevo i desno? Imao sam je u E60.
Ali nije uopce sporno da je ruzna[emoji1787]
Poslano sa mog SM-N980F koristeći Tapatalk