Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Mouse-RI
Nije istina
Moram se složit, ima automobila sa 50 tisuća koji upali ne mogu.
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
https://www.index.hr/oglasi/bmw-seri...et/oid/2976741
Ako ima zainteresiranih požurite, samo ovaj tjedan traje :)
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Ček,samo da uzmem povećalo
Poslano sa mog Redmi 8 koristeći Tapatalk
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Pozuri iduci tjedan je kasno[emoji16]
Poslano sa mog SM-G770F koristeći Tapatalk
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
I to sa 160 cistokrvnih pastuha
Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Jedan od 3 auta koja bi imao u garaži da je slažem u iznosu od nove serije 3 320d :D
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari