-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
IgorK
Nedo Bog većeg zla, nego mijenjat plin u klimi. Stvarno ne kužim kakva ti imaš očekivanja od 20-25 godina starog auta? Da će raditi kao novi? Pa meni se na E36 kompresor klime razletio kad je prvi put upaljen nakon 10 godina. Raspao se podizač vozačevog stakla i s mora sam se vozio uz zaljepljenu foliju. Moj 540i je kupljen u odličnom stanju za dvadesetpetgodina star auto, ali je bilo posla. I 300CE je kupljen u fantastičnom stanju za trideset godina star auto, pa je opet trebalo 2-3000 EUR da se poslože stvari.
Kupuješ auto otkad sam ja registriran na ovaj forum :D
330Ci cabrio u individual kombinaciji tvojih snova sa 50.000km i friško odrađenim servisom za 4000 EUR nećeš naći ni u Varaždinu ni u Čakovcu :D Posebno ne za 5000 EUR. I ako ga nađeš, opet je to auto star četvrt stoljeća koji ima gumene dijelove koji su otišli od stajanja. Pomiri se s tim, odriješi kesu, klikni šalter u glavi da hobi košta. A ako te to ne veseli, i nije ti gušt tražiti dijelove, družiti se s mehaničarima, črčkati doma po autu, onda to jednostavno nije hobi za tebe. Jbt, hobi treba biti zabava i opuštanje, a ne tlaka i kukanje. Ako ti je tlaka i kukanje, voziš Yaris i ćao.
Da sam ti žena, nafliskal bi te :laugh:
Slažem se s tobom. Čitam komentare i ne vjerujem.:laugh:
Ekipa stvarno očekuje za 20+ godina stari auto kojeg je platila 5kila eura da je kao nov i bez mane.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Di je ta ekipa koja želi taj auto za 5000,?
Čovik ima puni veći budžet koliko se sican s početka.. ako se to odnosi na Ivana
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
marac83
Di je ta ekipa koja želi taj auto za 5000,?
Čovik ima puni veći budžet koliko se sican s početka.. ako se to odnosi na Ivana
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Bezveze kenjkaju. Ima solidan budzet, a kad i kakav auto ce kupit je njegova stvar.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
To je istina, eto ja bih iskreno volio da on nade neki e36 cabrio po volji, kao sto mu je i bila zelja, jer mislim da sve ovo dodatno sa e46 coupe-om je samo nadopuna nostalgije za bmw-om
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Fix
Vekac mu dao ponudu koja se ne odbija, 2999€.
Meni je dosta tih kršina.
Nisam se mogao nasiliti....
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
dejanR
Slažem se s tobom. Čitam komentare i ne vjerujem.:laugh:
Ekipa stvarno očekuje za 20+ godina stari auto kojeg je platila 5kila eura da je kao nov i bez mane.
Stvar je tu vrlo jednostavna 90 posto tih ragetina baca neki benigni kvar u prešu onda je tih 10 12 13 ili 5 tisuća previše i za onoga od 12 i onog od 5, lajsnice i kederi ne spašavaju stvar kad se auto ne može voziti jel je motor prkavela...
A da če netko danas napraviti remont bmw motora ili osvježenje ispod 3000 eura zaboravi a te polugeneralke i razno razne obrade su veoma upitne...
Pitam se jel samo ja gledam adrija i sretena pa svaka druga generalka završava sa nekim značajnim remontom iste.
Sad dolazimo do onoga ne postoji e46m3 ili 330 ci koji vrijedi više od 10 000 eura moraš biti konj moronski strest u tu avet više para od toga jel vjerojatnos raspada motora u 50 000 km je više nego vjerojatna.
Tako je bilo davno sa xy vlasnikom m3 nemoj mi stisnuti auto prek 5000 da mi ne okrene leteće... I td.. I td
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
dejanR
Slažem se s tobom. Čitam komentare i ne vjerujem.:laugh:
Ekipa stvarno očekuje za 20+ godina stari auto kojeg je platila 5kila eura da je kao nov i bez mane.
Dejan, da si citao temu od pocetka vidio bi da je bilo ponuđeno 12 000 € jos u 10. mj za E46 320Ci Cabrio, koliko je gazda trazio. Uostalom, on se meni prvi javio i rekao cijenu. Auto izgleda daleko ljepse nego bilo koji ovdje ponuđen. A ja ne nudim nikakvih 5000 €.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
https://www.autoscout24.ch/de/d/bmw-...ronic-11045344
S obzirom da ne znam nemački, ne mogu zvati čoveka da vidim u kakvom je stanju ovaj auto.....znam da ima problem sa motorom, ali koji i kakav?
Da li bi neko od forumaša bio ljubazan da pozove prodavca i nabavi mi što više podataka o automobilu?
Cena mu je sa 8500CFH pala na 3500 CHF za par meseci.... sad postaje zanimljiv za eventualno sređivanje.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
https://www.index.hr/oglasi/bmw-seri...5i/oid/4512216
E kad bi ovaj e36 isao dolje sa cijenom…pokusaj ga kontaktirati
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
https://www.index.hr/oglasi/bmw-seri...ci/oid/4497960
Jebote sta ima veze ako je covjek svercer ako je auto na mjestu mozda?
Pise da je sve atestirano..
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Fix
Bezveze kenjkaju. Ima solidan budzet, a kad i kakav auto ce kupit je njegova stvar.
Tako je. Ne znam cemu psiholoske procjene od strane nekih ljudi 😊
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Ivan316i
Dejan, da si citao temu od pocetka vidio bi da je bilo ponuđeno 12 000 € jos u 10. mj za E46 320Ci Cabrio, koliko je gazda trazio. Uostalom, on se meni prvi javio i rekao cijenu. Auto izgleda daleko ljepse nego bilo koji ovdje ponuđen. A ja ne nudim nikakvih 5000 €.
Uopće nisam komentirao tebe nego općenito komentare tu na forumu. Ionako tu nećeš niti dobiti niti čuti nikakvu kvalitetnu informaciju.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
-
1 Attachment(s)
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Psi laju, M57 karavani prolaze.Attachment 25706
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
hermes
https://www.autoscout24.ch/de/d/bmw-...ronic-11045344
S obzirom da ne znam nemački, ne mogu zvati čoveka da vidim u kakvom je stanju ovaj auto.....znam da ima problem sa motorom, ali koji i kakav?
Da li bi neko od forumaša bio ljubazan da pozove prodavca i nabavi mi što više podataka o automobilu?
Cena mu je sa 8500CFH pala na 3500 CHF za par meseci.... sad postaje zanimljiv za eventualno sređivanje.
U oglasu nigdje ne pise da ima problem sa motorom.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Darjan
Ovaj bas lipo izgleda
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
hermes
https://www.autoscout24.ch/de/d/bmw-...ronic-11045344
S obzirom da ne znam nemački, ne mogu zvati čoveka da vidim u kakvom je stanju ovaj auto.....znam da ima problem sa motorom, ali koji i kakav?
Da li bi neko od forumaša bio ljubazan da pozove prodavca i nabavi mi što više podataka o automobilu?
Cena mu je sa 8500CFH pala na 3500 CHF za par meseci.... sad postaje zanimljiv za eventualno sređivanje.
Ne vidim oglas? Inače mogu nazvati i pitati, nije problem....
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
bglIS18
Ovaj bas lipo izgleda
Jelda, i meni se bas svida. :o
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Da se mene pita, ovaj većini najpoželjnji black over black setup, ja bih provjerio da nema hrđe i ako nema, cijena je prilično dobra:
https://www.autoscout24.hr/ponude/bm...order_bucket=2
Meni je facelift ljepši. :D
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
I mene zadnjih tjedana primila (opet) ideja kupnje E46 cabrio, valjda radi neprežaljene prodaje bivšeg 330i :)
Vrlo vjerovatno bude poslje posla na njemu sigurno trecinu njegove cijene da bude koliko toliko top.. Za sad mi je ovaj najinteresantniji. U petak ga idem pogledat/probat i eventualno ide samnom doma.
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...IC_GEAR&vc=Car
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Facelift je malo žabolik..[emoji28][emoji28]
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
FL je meni svakako ljepsi i atraktivniji od pfl varijante
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Pa ne znam, meni izlazi da je lepo okačen..
https://www.autoscout24.ch/de/d/bmw-...ronic-11045344
ajde da ponovim, unapred jako zahvalan.
Inače, ne piše da ima problem sa motorom, ali znam da ima, jer je zvao jedan moj drug sa jako slabim znanjem nemačkog, pa toliko razumeo
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
hermes
Pa ne znam, meni izlazi da je lepo okačen..
https://www.autoscout24.ch/de/d/bmw-...ronic-11045344
ajde da ponovim, unapred jako zahvalan.
Inače, ne piše da ima problem sa motorom, ali znam da ima, jer je zvao jedan moj drug sa jako slabim znanjem nemačkog, pa toliko razumeo
Išlo mi je kroz aplikaciju pa mi nije otvaralo...
Sad sam ga zvao, on kaže da auto VOZI, da nema problema?
Nema MFK (tehnički) ali u Švicarskoj svejedno dobiješ datum kada ga trebaš doći napraviti.
Rekao je da se auto može doći pogledati/probati bez problema. Inače čovjek ne priča baš najbolje njemački...
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Vlado206
Išlo mi je kroz aplikaciju pa mi nije otvaralo...
Sad sam ga zvao, on kaže da auto VOZI, da nema problema?
Nema MFK (tehnički) ali u Švicarskoj svejedno dobiješ datum kada ga trebaš doći napraviti.
Rekao je da se auto može doći pogledati/probati bez problema. Inače čovjek ne priča baš najbolje njemački...
ipak se traži neko sa albanskog govornog područja
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Verovatno:)
Mada , koliko vidim, firma se zove Zariyat GmbH, tako da...arapin neki izgleda.
Hvala, Vlado.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
To se kaže Aj lav bakljava i odmah spustis cijenu auta :D
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Aco
I mene zadnjih tjedana primila (opet) ideja kupnje E46 cabrio, valjda radi neprežaljene prodaje bivšeg 330i :)
Vrlo vjerovatno bude poslje posla na njemu sigurno trecinu njegove cijene da bude koliko toliko top.. Za sad mi je ovaj najinteresantniji. U petak ga idem pogledat/probat i eventualno ide samnom doma.
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...IC_GEAR&vc=Car
I ja kad god ga vidim napucanog na cesti krenem kopat po mobileu, i onda se sjetim muke koju sam prosao sa svojim i nebi ga vise kupio nema tih para..
Doduse kako se ljeto blizi sve vise sam poceo gledat e93 i nekakve motore, nadam se iskreno za svoje dobro da ce ostat samo na gledanju :laugh:
P.S. jbt automatik da te jb :drunk[1]:
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Kupi Astru, njima motori ne crkavaju. :fishing[1]:
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Perinho
Kupi Astru, njima motori ne crkavaju. :fishing[1]:
bez uvrede, ali radije cu krpit stare krsine nego dobrovoljno kupit Astru :drunk[1]:
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
"da opela nema ford bi bio najgori auto na svijetu" - stari Rimljani
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Firechicken
bez uvrede, ali radije cu krpit stare krsine nego dobrovoljno kupit Astru :drunk[1]:
Znam, zato si i kupio Peugeota.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
solar
"da opela nema ford bi bio najgori auto na svijetu" - stari Rimljani
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Pa mondeo je isto ka 520d
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Šta mislite o ovome [emoji848]
https://www.autoscout24.hr/favorites
Poslano sa mog SM-A536B koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Damir Ri
Link ti je kriv. Otvara favorites. Trebaš poslat link od oglasa
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Calamari
Link ti je kriv. Otvara favorites. Trebaš poslat link od oglasa
Meni otvara oglas [emoji848]
Poslano sa mog SM-A536B koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
https://www.autoscout24.hr/favorites
Poslano sa mog SM-A536B koristeći Tapatalk