-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
https://www.instagram.com/reel/C1WYj...RjYnZtZHRlcWk5
Bez razmisljanja bi ga uzeo [emoji16]
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Pa uzmi : II
Sigurno je bolji auto od nekog G30 sa platnenim sjedalima i 2.0 dizelom...
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Buduci da strpljivo cekam G30, sve sam blize odluci da se uzme B58[emoji854] Tako da ce sto se tice motorizacije vjerojatno biti to
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Pojačali smo donacije kantonu pa se ima i za gorivo, a? Ne mora više biti dizel...
Joj muko moja eto i mene u rvacku živit da i ja ležim a pare idu. :laugh:
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Luka_ri
Pojačali smo donacije kantonu pa se ima i za gorivo, a? Ne mora više biti dizel...
Joj muko moja eto i mene u rvacku živit da i ja ležim a pare idu. :laugh:
Jadan nebio propao bi ko žeton u ovim krajevima :D
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Znam... dobro bez kože nisam ostao zbog seta felgi. A zamisli da moram živjeti u tim krajevima... :fishing[1]:
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
irmascher
Jadan nebio propao bi ko žeton u ovim krajevima :D
Bi, ako se ne snadje. Ako se snadje, bilo bi mu ko nama. Noge u zrak i zivit od fondova i penzija
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
luka92
Bi, ako se ne snadje. Ako se snadje, bilo bi mu ko nama. Noge u zrak i zivit od fondova i penzija
Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Odmah ga uvezat sa Mamićem pa nek se umjesto klima prebaci na solare... za mjesec dana bi m57 bio fuj fuj, a b57 pravi nasljednik :D
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-325tds-oglas-41530286
Ovaj izgleda dobro, a vec je dugo na oglasu. Nagovaram se da ga odem pogledat i nekad napravit swap na M57, ali nekako mi dizel nije vise napet, pogotovo u e36. Inace mi je prekrasan.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Fino izgleda
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
irmascher
Odmah ga uvezat sa Mamićem pa nek se umjesto klima prebaci na solare... za mjesec dana bi m57 bio fuj fuj, a b57 pravi nasljednik :D
U toj kombinaciji sve ispod G63 bi bio neuspjeh...
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
exciter
35000€+, samo vise bi rekao.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Fix
35000€+, samo vise bi rekao.
Više...po meni
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
marac83
Više...po meni
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
I ja mislim, ovo je optimisticna procijena hehe
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Gleda san sebi kao opciju ..e36 m3 3.0...I tu triba bar 30k.
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Pa sta fali onome iz Umaga?
Mozda bi isao i za 25k
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Gerade bei #Kleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?
https://www.kleinanzeigen.de/s-anzei...ontent=app_ios
Evo tko hoce novi e90 [emoji16]
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
To na balkanu ide za 9k...
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
https://link.mobile.de/n26ga1tsH8uZ6anG6
Od opreme čini se; sve. Inače nisam fan svijetle unutrašnjosti al izgleda jebeno.:eek1:
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
https://m.facebook.com/groups/fejsog...5944343766098/
Po ovome prezimenjak slobodno može za svoj 325ti staviti cijenu cca 17t€
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Stavi screenshot, tko nema facebook ne vidi to.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
BladeRunner
Nije bas sve, nema 360 kamere, sport mjenjaca, adaptivnog tempomata
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
sfreak
Nije bas sve, nema 360 kamere, sport mjenjaca, adaptivnog tempomata
Ali zato ima 5 boja izvani.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Toni
Ali zato ima 5 boja izvani.
Osim vozačkih vrata ne vidim.
Al jeben mi je auto. Nije ni skup.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Je..malo je saren,a i ova boja zna katkad varat po tom pitanju ..svejedno, čini se zadnji branik i desna vrata prednja
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
marac83
Je..malo je saren,a i ova boja zna katkad varat po tom pitanju ..svejedno, čini se zadnji branik i desna vrata prednja
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Prednja liva i desni bl..[emoji28]
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Ima nekih boja što uvijek izgledaju šareno. Srebrni E39 i E46 recimo, uvijek mu izgledaju ko da je neko 4 nijanse falio.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Ima i ovoga i onoga, ali na ovome se baš vide farbani dijelovi...
Elegantna je kombinacija, fin je. Ne znam samo koji kreten ga je konfigurirao sa onim crvenim lajsnama unutra...
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
Luka_ri
Ima i ovoga i onoga, ali na ovome se baš vide farbani dijelovi...
Elegantna je kombinacija, fin je. Ne znam samo koji kreten ga je konfigurirao sa onim crvenim lajsnama unutra...
To je dolazilo tako sa Sportline opremom, a da li se dalo mijenjat ne znam
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
sfreak
To je dolazilo tako sa Sportline opremom, a da li se dalo mijenjat ne znam
Dalo se mijenjat lajsne. Naravno. Ovo je serijska lajsna za Sport Line, ali moglo se nadoplatit za još 5-6 drugih lajsni.
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Za kolegu koji traži E36 cabrio, ne znam jel vidio ovaj, stanje po slikama je dobro https://www.facebook.com/marketplace...1021882097629/
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
kacigae30
Evo me :bye1:
-
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari