Re: Like/dislike funkcija po uzoru na Facebook
Quote:
Originally Posted by
Prepiksator
Cijeli zivot slusam rep i sad dobijem rep power 1, fakat nije u redu :laugh:
+1 :fishing[1]:
Re: Like/dislike funkcija po uzoru na Facebook
Meni je nestala ta funkcija ispod mojih postova,sa ostalima je u redu
Re: Like/dislike funkcija po uzoru na Facebook
Quote:
Originally Posted by
rino
Meni je nestala ta funkcija ispod mojih postova,sa ostalima je u redu
Nije je nikad ni bilo. Koji je smisao da imas mogucnost sebi like/dislike/zahvalit za post? Mislim, uvjeren sam da bi se naslo nekoliko pacijenata koji bi tu mogucnost i koristili, ali generalno je nepotrebno.
Re: Like/dislike funkcija po uzoru na Facebook
Quote:
Originally Posted by
Interceptor
Nije je nikad ni bilo. Koji je smisao da imas mogucnost sebi like/dislike/zahvalit za post? Mislim, uvjeren sam da bi se naslo nekoliko pacijenata koji bi tu mogucnost i koristili, ali generalno je nepotrebno.
Ma jebes lajk ili thanks sam sebi falabogu,ucinilo mi se ranije da je bilo ispod
Re: Like/dislike funkcija po uzoru na Facebook
Quote:
Originally Posted by
Interceptor
Ta se funkcija, nazalost, moze iskljuciti samo globalno, dakle za sve korisnike...
Sto se ceka?
Re: Like/dislike funkcija po uzoru na Facebook
Quote:
Originally Posted by
jure
Sto se ceka?
Takodjer
Re: Like/dislike funkcija po uzoru na Facebook
Da se zadovolje pojedini ego-i (o jebemti i gramatiku :laugh:)
Re: Like/dislike funkcija po uzoru na Facebook
Quote:
Originally Posted by
jure
Sto se ceka?
Suglasan
Re: Like/dislike funkcija po uzoru na Facebook
Quote:
Originally Posted by
jure
Sto se ceka?
Ceka se da se izjasne ostali.
Re: Like/dislike funkcija po uzoru na Facebook