Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
marciani
Uz dužno poštovanje prema Šebalju zna tresnut i ostat živ
I to prilično.
Međutim, mislim da je ovdje mislio na prosječnog vozača.
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
dobar je 330ci.
al ovaj je preskup makar duplo.
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
solar
dobar je 330ci.
al ovaj je preskup makar duplo.
Kakav je tvoj tebi bio? Jel ti falilo snage
Poslano sa mog SM-S916B koristeći Tapatalk
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
bio ok. kako to mislis, pa snage uvijek fali... haha
ma salim se. auto palio i vozio kad god je i gdje god trebalo. ulje nije trosio.
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Imao u isto vrime 330ci i m3 i ni jedan ni drugi nisu nešto brzi auti za današnje pojmove. Ali 330ci je stvarno po meni ništa posebno, cijenu bi mu moglo dignuti jedino jer ima nostalgičara koji su odrastali u doba dok je bija wow i sad napokon mogu sebi priuštiti tako nešto. M3 je m3 i e46 m3 meni najdraži m tako da tu ne mogu biti realan.
330ci mi je primamljiv jedino u cabrio verziji
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Ja tražim E46 Cabrio 330i vec duze vrijeme, s obzirom da nisam uspio stupiti u kontakt s kupcem mog bivšeg 330iA. Od pocetka godine otprilike tražim primjerak koji ce ostat kod mene dugo dugo vremena.. nostalgija za bivšima E46 valjda. Alternativno gledam i Z4 Coupe...
Uglavnom , ovog gledao... ne opravdava tu cijenu. Lakiranje je doduse svakako u planu od 0 za bilo koji osim ako je lak savršen a u to sumnjam nakon 20 godina i XX kilometara.
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...f9f7f64&vc=Car
Ovog namjeravam ici pogledati krajem tjedna..
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...31691ec&vc=Car
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Koje su mane toga sta si gleda?
Poslano sa mog SM-S916B koristeći Tapatalk
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Ovaj drugi izgleda savrseno, iskreno navijam da bude u top stanju!
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
BMW E36 POWER
Ovaj drugi izgleda savrseno, iskreno navijam da bude u top stanju!
Bome je savršen.
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari