Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
marac83
Majke ti teksta..za upucat se
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Svercerska posla
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
12500 eura.
hahahahhahahah
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Ne piše da klima ledi tako da ga budem preskočio [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Quote:
Originally Posted by
kacigae30
Ja ni malo [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji482]
Poslano sa mog M2003J15SC koristeći Tapatalk
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Kako ne jbt 90ih je bio i u onim kartama sto smo kartali kao djeca i jos negdje se vrtio,nemogu se sjetiti..
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Vozio ga John Travolta u filmu Operacija Sabljarka[emoji16]
Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari
Travolta je vozio Tuscan, ovo je Griffith.
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro